امروز

سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۱:۴۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

 در چهارمحال و بختیاری:
» اختصاص ۸۴۲ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال فراگیر


خبرگزاری شباب:  ۸۴۲ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های اشتغال فراگیر در چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت

خبرگزاری شباب


خبرگزاری شباب

اختصاص 842 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال فراگیربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری، استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون ۲۰ هزار میلیارد تومان به منظور اشتغال زایی ۹۷۰ هزار نفر برای اجرای طرح های اشتغال فراگیر از محل صندوق توسعه ملی با سود ۱۱ درصد اختصاص داده شده که سهم استان چهارمحال و بختیاری از این میزان اعتبار ۸۴۲ میلیارد تومان است.

قاسم سلیمانی در دومین جلسه شورای هماهنگی بانک های استان چهارمحال و بختیاری افزود: با توجه به بالا بودن نرخ بیکاری و مشارکت اقتصادی در این استان، سهم چهارمحال و بختیاری از این اعتبارات با ۴٫۲ درصد محاسبه شد.

وی گفت: دستگاه های متولی برای جذب اعتبارات تخصیص یافته از محل صندوق توسعه ملی فقط شش ماه فرصت دارند.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان دستگاه هماهنگ کننده و متولی سیاستگذاری بخش اشتغال، موظف است تمام طرح های اشتغالزا با توجیه اقتصادی در این استان را شناسایی کند تا به محض جذب اعتبارات از صندوق توسعه ملی، اجرایی شوند.

سلیمانی نرخ بیکاری در چهارمحال و بختیاری را ۲۰٫۲ درصد و نرخ مشارکت اقتصادی را ۴۰ درصد اعلام کرد و گفت: مدیران و مسئولان باید برای کاهش نرخ بیکاری تلاش کنند.

استاندار در خصوص اعطای وام ضروری به افراد نیازمند و واجد شرایط، گفت: افراد نیازمند به وام ضروری اعم از مبتلایان به بیماری خاص و مستمند برای خرید کالا و جهیزیه از طریق دفتر نماینده ولی فقیه در استان و استانداری پس از شناسایی و بررسی به بانک های عامل معرفی می شوند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
 رقیه هیبتی گوجانی
خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری
۰

shababshabab press

 

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی