امروز

چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۶:۵۸ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش ایسنا حامد عراقی دبیر اجرایی مسابقه سخنرانی تریبون با اشاره به برگزاری این مسابقه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: مسابقه سخنرانی تریبون روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه جاری با همکاری انجمن علمی مهندسی  صنایع دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، شریف و علم و صنعت در دو بخش دانش‌آموزی و دانشجویی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این مسابقه را ایجاد چالش سخنرانی برای علاقه‌مندان به این حوزه، ارتقای بازدهی آموزش افزایش مهارت سخنوری دانست و اظهار کرد: بر این اساس در این مسابقه بیش از ۹۰۰ نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد حدود ۶۰۰ نفر در بخش بزرگسال بوده‌اند.


عراقی با اشاره به نحوه برگزاری این مسابقه یادآور شد: این مسابقه در ۳ مرحله برگزار می‌شود و ۱۷ نفر از شرکت‌کنندگان (۱۲ نفر بخش بزرگسال و ۵ نفر بخش دانش آموزی  راه یافته به مرحله نیمه نهایی پس از انجام مراحل داوری به بخش نهایی این مسابقه راه می‌یابند.


دبیر اجرایی مسابقه سخنرانی افزود: در مرحله نهایی مسابقه سخنرانی تریبون، شرکت‌کنندگان باید در بخش‌های سخنرانی، بداهه‌گویی کلمات و سخنرانی از قبل تعیین‌شده شرکت کنند و در نهایت ۳ نفر برتر بخش‌های دانش آموزی و دانشجویی معرفی خواهند شد.


انتهای پیام

منبع:ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی