امروز

چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۵:۳۲ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش خبرنگار ایسنا، محسن مهرعلیزاده، امروز (پنجشنبه) در مراسم تودیع و معارفه استاندار اصفهان، اظهار کرد: امیدوارم بتوانم با مشی اعتدال کمکی به مردم اصفهان داشته باشم. همچنین امیدوارم با نیروی متخصص و توانمندی که در اصفهان وجود دارد اقداماتی موثر انجام دهم. باید دست در دست هم مشکلات را بر طرف کنیم.


وی ادامه داد: همکاری و تعاملی که نمایندگان استان با یکدیگر دارند یک سرمایه است. خوشبختانه با همکاری و نگرشی عمیق که از جانب نمایندگان شاهد آن بودم می‌توانیم اتفاقات خوبی در این استان رقم بزنیم. چهار سال با اینکه زمان زیادی است، اما بسیار کوتاه است. باید در این زمان کوتاه به جای حرف زدن عمل کنیم. به همین خاطر شعارم کار، کار و کار است.

استاندار اصفهان گفت: مردم اصفهان، مردمی فهیم، فرهیخته متدین و بزرگ هستند. اصفهان مرکز علم و فرهنگ و هنر است و همه این موارد برای من یک سرمایه است که بر اساس آن بتوانم خدمت بیشتری به مردم اصفهان داشته باشم. مردم اصفهان بیشترین وجوهات را می‌پردازند و بیشترین کمک‌ها از جانب این استان است. همچنین بیشترین جانبازان بالای ۷۰ درصد متعلق به این استان است.

مهرعلیزاده با بیان اینکه مشکلات مردم شرق اصفهان و الگوهای کشت و زرع باید اصلاح شود، ادامه داد: معضل اساسی این استان مسئله آب است. زاینده رود ستون فقرات این استان و این شهر است و اگر آسیبی ببیند همه این پیکر از هم خواهد پاشید. آسیب‌هایی که زاینده رود در سال‌های گذشته دیده است ترمیم سختی دارد، اما باز هم امید به خدا، با تمام توان درجهت نجات آن گام بر می‌داریم. امیدوارم بتوانم در پیشگاه خداوند و مردم اصفهان روسفید باشم.

وی ادامه داد: اتکا به منابع دولتی در چنین استانی کاری غلط است. باید از بخش خصوصی کمک بگیریم. درست است که باید تخصیص‌های دولتی را به بهترین شکل هزینه کنیم و بهترین بازده را از آن ببینیم اما با توجه به مردم اصفهان که مردمانی هوشمند هستند باید اداره امور را به بخش دولتی بسپاریم.

استاندار اصفهان گفت: مسئله اشتغال باید در اصفهان برطرف شود. اصفهان می‌تواند در زمینه اقتصاد مقاومتی الگوی دیگر استان‌ها باشد. باید در توسعه صادرات، صنایع دستی و جذب سرمایه پیش قدم باشیم. اما باید بدانیم هر اقدامی که انجام می‌دهیم محیط زیست اصفهان باید در اولویت باشد تا بتوانیم به محیط زیستی متوازن دست پیدا کنیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی