خانه » دسته‌بندی نشده » اعضای کابینه دوازدهم باید مردمی و غیراشرافی باشند

اعضای کابینه دوازدهم باید مردمی و غیراشرافی باشند


» اعضای کابینه دوازدهم باید مردمی و غیراشرافی باشند
 


خبرگزاری شباب:  عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: یکی از مطالبه‌های اساسی مردم از کابینه دوازدهم مردمی بودن آنهاست و انتظار می‌رود که آقای رئیس‌جمهور در انتخاب اعضای کابینه به این مطالبه جدی و اساسی مردم توجه داشته باشد.

خبرگزاری شباب


خبرگزاری شباب

حجت‌الاسلام احمد سالک عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه، کابینه دولت دوازدهم باید بر اساس نیازهای کشور و مردم از دولت انتخاب شود، گفت: یکی از مطالبه‌های اساسی مردم از کابینه دوازدهم مردمی بودن آنهاست و انتظار می‌رود که آقای رئیس‌جمهور در انتخاب اعضای کابینه به این مطالبه جدی و اساسی مردم توجه داشته باشد.

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را رنج می‌دهد و دولت باید با انتخاب کابینه کارآمد مشکلات اقتصادی را برطرف کند، تصریح کرد: مدیران و مسئولانی می توانند مشکلات اقشار ضعیف و متوسط جامعه را درک کنند که خود از بخش متوسط جامعه باشند و کسانی که حقوق‌های نجومی می گیرند و زندگی نجومی دارند به هیچ عنوان نمی توانند شرایط مردمی که در وضعیت اقتصادی نابسامانی هستند را درک کنند.

سالک گفت: مردم انتظار دارند وزرا و مسئولان کشور از مردم باشد و در بین مردم زندگی کنند و کسانی که زندگی اشرافی دارند و درآمدها و نوع زندگیشان با مردم متفاوت است نمی توانند مسئولانی شایسته برای نظام اسلامی باشند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶

خبرگزاری تسنیم
۰

shabab


shabab press

 

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات


عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

bigtheme
x

شاید بپسندید

تساوی استقلال مقابل بادران

توسط: samkia در آخرین اخبار ۵ دقیقه پیش ...