امروز

چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۶:۵۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش ایسنا، معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت در مراسم افتتاح مرکز سلامت شهری و روستایی شهرستان سیس اظهار کرد: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به بخش بهداشت و درمان دارد و حدود سه هزار پروژه ی بهداشتی به کمک دولت و خیرین سلامت در حال انجام است که شش هزار پروژه نیز در دولت جدید در نظر گرفته شده است.

 

دکترسیدعلی صدرالسادات با اشاره به نقش کمک خیرین سلامت در این حوزه گفت: دولت به تنهایی قادر به پرداخت کامل هزینه های سلامت نیست و با تکیه بر فرهنگ غنی مردم کشور، در این راستا از خیران سلامت کمک می گیرد.

 

عزیززاده، رئیس شبکه ی بهداشت شبستر نیز در این مراسم اظهار کرد: زیربنای این مرکز حدود ۱۱۰۰ متر است که حدود یک سال برای تکمیل این پروژه زمان صرف شده است.

 

وی افزود: شهرستان شبستر ۱۳۵ هزار نفر جمعیت و ۳۵ تیم سلامت دارد و در طول سه سال گذشته پنج خانه ی بهداشت و دو مرکز سلامت در این شهرستان ساخته شده است.

 

وی بیان کرد: مرکز سلامت شهری و روستایی سیس به صورت مشارکتی و با مشارکت یک خیر سلامت و دانشگاه علوم پزشکی تبریز ساخته شده که دارای بخش های اورژانس، بهداشت و درمان، دو پانسیون پزشک، یک سالن آموزش، بخش مامایی و احیا است.

 

عزیززاده با اشاره به پروژه های درمانی در حال ساخت در این شهرستان گفت: مرکز دیزج، مرکز علیشاه، مرکز سی تی اسکن، مجتمع سلامت شرفخانه، اتاق عمل چشم و آی سی یو از جمله پروژه های در حال تکمیل است که اکثرا با همت خیران ساخته شده اند.

بر اساس این گزارش، مرکز سلامت شهری و روستایی شهرستان سیس با مشارکت خیر سلامت “حاج الله وردیخان جعفری سیس” ساخته شده است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی