امروز

چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۹:۰۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش سرویس بازار ایسنا، جعفر صفایی مزید، معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد استان مرکزی، در این نشست با اشاره به اهمیت حمایت از تولید داخلی، اظهارکرد: اقتصاد مقاومتی تنها چاره حل مشکلات اقتصادی است، لذا باید این مهم به فرهنگ غالب جامعه ما تبدیل شود.

معاون طرح و توسعه با مهم دانستن نقش کارکنان در طرح ارتقای سودآوری، بهره‌وری مبتنی بر ارزش‌های انسانی را از سیاست‌های اصلی بانک عنوان کرد و گفت: کاهش بهای تمام شده پول و تنوع در طراحی محصولات و خدمات، در پیشبرد اهداف متعالی بانک و رسیدن به چشم‌انداز ترسیم شده بسیار موثر است.


وی با اشاره به مقوله مطالبات از کاهش معوقات و دارایی‌های سمّی بانک خبرداد و گفت: اقدامات قابل توجهی از سوی همکاران شعب سراسر کشور صورت گرفته که امیدواریم با اعتبارسنجی دقیق و مناسب و توافقات و مذاکرات سازنده با مشتریان و تلاش تمامی کارکنان این روند همچنان ادامه داشته باشد و بانک در دست‌یابی به اهداف از پیش تعیین شده موفق باشد.


در ادامه، یوسف حجت‌پور، رییس اداره امور شعب استان مرکزی، گزارشی از عملکرد استان در راستای طرح ارتقای سودآوری ارائه و ابراز امیدواری کرد تا با یاری خداوند متعال و همدلی و همراهی تمامی کارکنان این استان در تحقق سیاست‌های کلان بانک موفق باشد.


همچنین در پایان این نشست از روسای شعب خمین، مهاجران، مرکزی اراک، دکتر حسابی و شازند که در نخستین پایش طرح ارتقای سودآوری در استان؛ حائز بیشترین امتیاز بودند، با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام

منبع:ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی