خانه » دسته‌بندی نشده » امیر پوردستان: امروز با شکل تازه‌ای از تهدیدها روبرو هستیم

امیر پوردستان: امروز با شکل تازه‌ای از تهدیدها روبرو هستیم


» امیر پوردستان: امروز با شکل تازه‌ای از تهدیدها روبرو هستیم
 


خبرگزاری شباب:  جانشین فرمانده کل ارتش با بیان اینکه امروز با شکل تازه‌ای از تهدیدها روبرو هستیم، گفت: همه ما وظیفه داریم متناسب با تهدیدها، ظرفیت دفاعی لازم را ایجاد کنیم.

خبرگزاری شباب


خبرگزاری شباب

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان جانشین فرمانده کل ارتش با حضور در مرکز فرماندهی شبکه یکپارچه قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) از این مرکز بازدید و از طریق ویدئو کنفرانس با فرماندهان مناطق پدافند هوایی کل کشور دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

وی در این بازدید در جمع معاونین و فرماندهان مناطق قرارگاه پدافند هوایی اظهار کرد: امروز پدافند ارتش یک یگان زنده، با نشاط و عملیاتی است و در عرصه‌های مختلف قابلیت‌ها و صلاحیت‌های خود را نشان داده است.

جانشین فرمانده کل ارتش گفت: امروز با شکل تازه‌ای از تهدیدها روبرو هستیم که از نظر نوع، شکل و اندازه با گذشته تفاوت دارد و همه ما وظیفه داریم متناسب با تهدیدها، ظرفیت دفاعی لازم را ایجاد کنیم.

امیر پوردستان افزود: با توجه به اینکه قرارگاه پدافند هوایی یک نیروی نوپاست، اما با تلاش و پشتکار کارکنانش توانسته قدم‌های بلندی متناسب با تهدیدهای روز بر دارد و بتواند به صنعت کشور در حوزه‌های مختلف کمک کرده و خدمات خوبی را ارائه کند.

وی تصریح کرد: ولایت‌مداری، تعهد، تلاش و پشتکار خستگی‌ناپذیر از شاخصه‌های موفقیت قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) است.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶

خبرگزاری تسنیم
۰

shabab


shabab press

 

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات


عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

bigtheme
x

شاید بپسندید

عزای منصوریان در آبادان!

توسط: samkia در آخرین اخبار ۳ دقیقه پیش ...