خانه » دسته‌بندی نشده » انتخاب “فرهاد رهبر” نویددهنده تحولات بنیادین در دانشگاه آزاد است

انتخاب “فرهاد رهبر” نویددهنده تحولات بنیادین در دانشگاه آزاد است


» انتخاب “فرهاد رهبر” نویددهنده تحولات بنیادین در دانشگاه آزاد است
 


خبرگزاری شباب:  کانون بسیج اساتید دانشگاه تهران در نامه‌ای تاکید کرد: انتخاب “فرهاد رهبر”نویددهنده تغییر و تحولات بنیادین در دانشگاه آزاد است.

خبرگزاری شباب


خبرگزاری شباب

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم،کانون بسیج اساتید دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به رئیس جدید دانشگاه آزاد تاکید کرد: انتخاب “فرهاد رهبر” نویددهنده تغییر و تحولات بنیادین در دانشگاه آزاد است.

در ابتدای این نامه آمده است: با اهدای سلام و آرزوی توفیقات الهی برای حضرتعالی، بسیج اساتید دانشگاه تهران انتصاب شایسته و به‌ جای شما برادر ارزشی، مومن و متعهد به انقلاب، نظام و رهبری معظم انقلاب، در منصب ریاست دانشگاه آزاد اسلامی صمیمانه تبریک عرض کرده و ضمن حمایت همه‌جانبه از حضرتعالی و برنامه‌های آتی دانشگاه، این اقدام ارزشمند جناب آقای ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی را که نویددهنده تغییر و تحولات بنیادین در آن حوزه بزرگ علمی کشور و ایجاد محیطی پویا و سرشار از سرور و نشاط در فضای دانش‌ و بینش در کالبد همه علاقمندان به این مجموعه عظیم علمی خواهد بود، ارج خواهد نهاد.

 در ادامه این نامه تاکیده است: رجای واثق دارد حضور حضرتعالی در این مسئولیت خطیر به عنوان خادمی صدیق و ولایتمدار با کوله‌بار گران‌سنگی از تجربه حضور در نظام آموزش عالی کشور، در خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، نویدبخش نشاط و تحرک بیش از پیش در این سیستم آموزشی و رفع دغدغه‌های مقام معظم رهبری نسبت به این مجموعه بزرگ از آموزش عالی کشور خواهد گردید. از درگاه ایزد منان عزت، سربلندی و توفیقات همه خدمتگذاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسألت داریم و برای جنابعالی مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی این دانشگاه را تمنا می‌نماییم.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶

خبرگزاری تسنیم
۰

shabab


shabab press

 

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات


عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

bigtheme
x

شاید بپسندید

تمجید نایب رئیس باشگاه الهلال از تیم فوتبال پرسپولیس

تاریخ: ۶:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ به گزارش خبرنگار مهر، «عبدالرحمان النمر» در آستانه بازی ...