امروز

یکشنبه, ۲۸ آبان , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۱:۵۲ قبل از ظهر

سایز متن   /


» انتخاب “فرهاد رهبر” نویددهنده تحولات بنیادین در دانشگاه آزاد است
 


خبرگزاری شباب:  کانون بسیج اساتید دانشگاه تهران در نامه‌ای تاکید کرد: انتخاب “فرهاد رهبر”نویددهنده تغییر و تحولات بنیادین در دانشگاه آزاد است.

خبرگزاری شباب


خبرگزاری شباب

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم،کانون بسیج اساتید دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به رئیس جدید دانشگاه آزاد تاکید کرد: انتخاب “فرهاد رهبر” نویددهنده تغییر و تحولات بنیادین در دانشگاه آزاد است.

در ابتدای این نامه آمده است: با اهدای سلام و آرزوی توفیقات الهی برای حضرتعالی، بسیج اساتید دانشگاه تهران انتصاب شایسته و به‌ جای شما برادر ارزشی، مومن و متعهد به انقلاب، نظام و رهبری معظم انقلاب، در منصب ریاست دانشگاه آزاد اسلامی صمیمانه تبریک عرض کرده و ضمن حمایت همه‌جانبه از حضرتعالی و برنامه‌های آتی دانشگاه، این اقدام ارزشمند جناب آقای ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی را که نویددهنده تغییر و تحولات بنیادین در آن حوزه بزرگ علمی کشور و ایجاد محیطی پویا و سرشار از سرور و نشاط در فضای دانش‌ و بینش در کالبد همه علاقمندان به این مجموعه عظیم علمی خواهد بود، ارج خواهد نهاد.

 در ادامه این نامه تاکیده است: رجای واثق دارد حضور حضرتعالی در این مسئولیت خطیر به عنوان خادمی صدیق و ولایتمدار با کوله‌بار گران‌سنگی از تجربه حضور در نظام آموزش عالی کشور، در خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، نویدبخش نشاط و تحرک بیش از پیش در این سیستم آموزشی و رفع دغدغه‌های مقام معظم رهبری نسبت به این مجموعه بزرگ از آموزش عالی کشور خواهد گردید. از درگاه ایزد منان عزت، سربلندی و توفیقات همه خدمتگذاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسألت داریم و برای جنابعالی مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی این دانشگاه را تمنا می‌نماییم.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶

خبرگزاری تسنیم
۰

shabab


shabab press

 

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات


عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی