امروز

سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۱:۴۲ قبل از ظهر

سایز متن   /


 »» بالاترین میزان رضایت‌مندی مردم مربوط به وزارت بهداشت است
 


خبرگزاری شباب: نماینده مردم نطنز در موافقت با وزیر پیشنهادی بهداشت گفت: در تمام نظر سنجی‌های بعمل آمده بالاترین سطح رضایتمندی مربوط به وزارت بهداشت است.

<iw blog_title/>


خبرگزاری شباب

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، مرتضی صفار نطنزی نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: در تمامی نظرسنجی‌ها که از عملکرد دستگاه‌های اجرایی به عمل آمده است، بالاترین میزان رضایتمندی مردم متعلق به وزارت بهداشت است که همین امر باعث شده دولت یازدهم بزرگترین توفیق را در حوزه بهداشت و درمان داشته است.

وی افزود: با توجه به دغدغه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر کاهش هزینه های مردم در بخش درمان جناب آقای هاشمی وزیر پیشنهادی بهداشت در چهارسال گذشته تمام تلاش خود را برای تحقق این امر اختصاص داد و موفق شد با اجرای طرح تحول سلامت هزینه های پرداختی از سوی مردم در حوزه بهداشت و درمان را کاهش دهد.

نماینده مردم نطنز در مجلس با اشاره به عملکرد وزارت بهداشت در چهار سال گذشته خاطرنشان کرد: ساخت کلینیک‌های ویژه در ۱۲۸ شهر محروم، راه اندازی ۱۲۵ اورژانس در بیمارستان‌های اصلی کشور، افزایش هزار تخت جدید، احداث ۱۲۲ بیمارستان جدید و احداث سه هزار و ۴۰۰ خانه بهداشت تنها بخشی از تلاش خدمت گذاران عرصه سلامت بوده است.

صفار نطنزی افزود: آقای هاشمی در دوران وزارت خود ۲۷۰ مرتبه به استان‌های کشور سفر کرده و در ۶۰۶ شهر و روستا حضور داشته است که در این سفرها بخشی از زمان خود را به معالجه مردم اختصاص داده است.

وی وزیر پیشنهادی بهداشت را شخصیتی علمی و حرفه‌ای دانست و عنوان کرد: ایشان بیش از ۳۳۹ مقاله به زبان انگلیسی و ۳۸ مقاله با زبان فارسی چاپ کرده است و برنامه‌های ارائه شده از سوی ایشان نشان از اشراف کامل او به حوزه سلامت داشته، همچنین بالاترین همپوشانی را با اسناد بالادستی نظام داراست.

انتهای پیام/


تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

خبرگزاری تسنیم


shabab


shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:

ایمیل:

عنوان:

نام سایت:

نظرات: