امروز

چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۶:۴۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

دکتر امیر للگانی در رابطه با جزئیات این همایش در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: شعار جشنواره امسال، مسئولیت اجتماعی دانشگاه، نقادی منصفانه و آزادانه است.

وی با بیان اینکه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی درسه بخش نشریات برگزیده، نویسندگان برتر، بخش مجازی برگزار خواهد شد گفت: مجموعا ۳۷و ۶۵۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.


مدیرکل امور فرهنگی وزارت بهداشت در ادامه اظهار کرد: ارسال آثار در آذر ماه ۹۵ به صورت مجازی و از طریق سامانه به جشنوار انجام شده و آثار رسیده در سه مرحله به داوری گذاشته شده است.


وی با اشاره به برگزاری جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی وزارت بهداشت طی سه روز،  از ۱۲ تا ۱۵ شهریور ماه گفت: هدف از برگزاری جشنواره حساس سازی فضای دانشگاه ها نسبت به اقتصاد مقاومتی،‌ الگوی اسلامی ایرانی رشد و پیشرفت،‌ برجام و پسابرجام و چگونگی ارتباط عزت‌مندانه با جهان و ترویج حقوق شهروندی چگونگی حفظ کرامت انسانی است.


للگانی ادامه داد: موضوع بعدی توسعه کیفی و کمی نشریات دانشجویی و تشویق به انتشارات منظم این نشریات است.


وی ویژه به ظرفیت های نشریات دانشجویی برای ارتقاء روزنامه نگاری علمی و بسط و گسترش مباحث مرتبط با ترویج علم در دانشگاه ها را از دیگر اهداف برگزاری جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی برشمرد و تصریح کرد: موضوع بعدی مسئولیت اجتماعی دانشگاه به عنوان رویکرد بنیادین در ارتباط با دانشگاه و جامعه است و نقش نشریات دانشجویی در این زمینه است.


مدیرکل امور فرهنگی وزارت بهداشت با اشاره به لزوم حمایت از دغدغه های رفاهی و دانشجویی دانشجویان گفت: یکی دیگر از اهداف برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی به این موضوع اختصاص یافته است.


وی در پایان خاطر نشان کرد: مخاطبین دهمین جشنواره نشریات دانشجویی وزارت بهداشت، کلیه دانشجویان مشغول به تحصیل در وزارت بهداشت درمان،‌آموزش پزشکی، وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی هستند.  


انتهای پیام

منبع:ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی