امروز

سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۷:۰۰ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش سرویس بازار ایسنا، مرکز پژوهشی توسعه اجتماعی آفرینش با اخذ مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری به مدت یک دهه در حوزه‌های پژوهشی علوم انسانی فعالیت می‌کند.

این مرکز، کارگاه‌های آموزشی با نام‌‎های «اندیشه‌های سیاسی در ایران پیش از اسلام» با حضور دکتر آوات عباسی، «سیاست‌ها و پرفرمنس‌های جنسیتی در ایران معاصر (قاجار و پهلوی اول): خوانشی باستان‌شناختی» و «بازخوانی جنبش مشروطه: رویکردی باستان‌شناختی» با حضور دکتر لیلا پاپلی، «محدودیت‌های سخن آزادنه در یونان باستان» با حضور دکتر نرگس تاجیک، «سیاست شادکامی» با حضور دکتر جواد حیدری و «پروپوزال‌نویسی برای رساله و پروژه‌های تحقیقی» با حضور دکتر سعید نریمان را در پاییز ۹۶ برگزار می‌کند.


مرکز پژوهشی توسعه اجتماعی آفرینش اعلام کرد: این مجموعه با بهره‌گیری از استادان مجرب در حوزه‌های پژوهشی علوم انسانی از علاقه‌مندان برای ثبت‌نام دعوت به عمل می‌آورد. دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی از تخفیف برخوردار می‌شوند.


ثبت نام این دوره‌ها از ۱۰ مهرماه آغاز شده و کارگاه‌های مورد اشاره از اول آبان سال جاری برگزار می‌شوند.


علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در کارگاه‌های پژوهشی به لینک ارتباط با ادمین کانال مرکز پژوهشی توسعه اجتماعی آفرینش می‌توانند به آدرس @Afarinesh_center_admin مراجعه و با ارائه مدارک ثبت‌نام کنند .


این کارگاه‌ها در تهران، خیابان انقلاب، خیابان وصال شیرازی، خیابان نایبی، باشگاه اندیشه برگزار می‌شوند.انتهای پیام

منبع:ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی