امروز

سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۹:۲۵ قبل از ظهر

سایز متن   /


» برگزاری یادواره‌ شهدا “پاسخی محکم” به توطئه‌های فریبکارانه دشمنان است‌
 


خبرگزاری شباب:  فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: برگزاری یادواره‌های شهدا می‌تواند پاسخی محکم به تمامی برنامه و توطئه فریبکارانه دشمنان باشد.

خبرگزاری شباب


خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری شباب، سردار محمد حسین رجبی بعدازظهر امروز در دومین یادواره شهدای “زرنه” این شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطر تمامی شهیدان هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: اینگونه مراسمات فرهنگی که در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در سطح استان برگزار می‌شود خوشبختانه موثر و با استقبال خوب مردم همراه بوده است.

وی برگزاری یادوراه‌ها و مراسمات مرتبط با شهدا را از فعالیت‌های فرهنگی خوب و تأثیرگذار دانست و گفت: همیشه هر اقدامی که در ارتباط با شهدا صورت می‌گیرد از لحاظ کمیت و کیفیت در شرایط مطلوب و خوب است.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کرد: خوشبختانه در شهرستان کامیاران با توجه به برنامه‌ریزی‌های خوبی که در این زمینه صورت می‌گیرد اینگونه مراسمات به‌صورت فصلی و با کیفیت و کمیت بالایی برگزار می‌شود.

وی گفت: ما چیزی بالاتر از مجاهدت و جهاد در راه خداوند نداریم و وقتی طراز کار مجاهدت و شهادت در راه خدا باشد این کار بسیار ارزشمند است.

سردار رجبی افزود: بالاترین طراز در اسلام «مجاهدت در راه حق» است چراکه بخشی از آموزه‌ها و ارزش‌های والای دینی در دل خود بسیاری از مسائل فرهنگی را داراست.

مجاهدت‌های فی سبیل‌الله به نسل دوم، سوم و چهارم منقل شود

وی با تأکید بر تداوم برگزاری یادواره‌های شهدا اظهار کرد: باید مجاهدت‌های فی سبیل‌الله به نسل دوم، سوم و حتی چهارم منقل شود.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: برگزاری یادواره‌ها و مراسمات فرهنگی می‌تواند برای همه اقشار مختلف جامعه و به‌خصوص جوانان بسیار روشنگر، بصیرت افزا و مفید باشد.

وی با اشاره به مبارزات فرهنگی دشمن گفت: «ایجاد شبه، سیاه‌نمایی و انجام اقدامات و برنامه‌های خلاف واقع» از برنامه‌های اصلی دشمنان است و برگزاری یادواره‌های شهدا می‌تواند پاسخی محکم به تمامی افکار و توطئه فریبکارانه آنان باشد.

برگزاری مراسمات یادواره‌های شهدا تداوم داشته باشد

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با اشاره به برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی در گرامیداشت یادواره‌‌های شهدا در سطح استان خاطر نشان کرد: البته انجام این کارها به‌منزله تمام توان ما در جهت حرکت در این مسیر فرهنگی نیست و توصیه این است که مراسمات یادواره‌های شهدا تداوم داشته باشد چراکه در میان اقشار مختلف جامعه از اثربخشی، کمیت و کیفیت خاصی برخودار است.

سردار رجبی افزود: بیان مجاهدت‌های فی سبیل‌الله که به طور تمام عیار در گذشته صورت گرفته، می‌تواند موجب روشنگری جوانان و ترسیم راه آینده برای همه آنان باشد.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱

۰

shabab


shabab press

 

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات

———————————————————————————————–


عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی