امروز

دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۹:۴۵ بعد از ظهر

سایز متن   /

تاریخ: ۱۴:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه تراکتورسازی تبریز به دلیل محرومیت از دو پنجره گذشته نقل و انتقالات لیگ برتر نتوانست از احمد نوراللهی و امید عالیشاه که برای گذراندن خدمت سربازی خود به این تیم ملحق شده بودند استفاده کند. نوراللهی پس از اتمام رقابت های لیگ برتر توانست مقدمات بازگشت خود به تیم فوتبال پرسپولیس […]

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه تراکتورسازی تبریز به دلیل محرومیت از دو پنجره گذشته نقل و انتقالات لیگ برتر نتوانست از احمد نوراللهی و امید عالیشاه که برای گذراندن خدمت سربازی خود به این تیم ملحق شده بودند استفاده کند.

نوراللهی پس از اتمام رقابت های لیگ برتر توانست مقدمات بازگشت خود به تیم فوتبال پرسپولیس را فراهم کند اما عالیشاه همچنان دربلاتکلیفی به سر می برد و حاضر نیست در تمرینات تراکتورسازی تبریز هم شرکت کند.

همین موضوع باعث ناراحتی مسئولان تراکتورسازی تبریز شده است. گویا آنها دو بار از عالیشاه خواسته اند به تمرینات تیمی بازگردد اما وی قبول نکرده است تا کادر فنی سرخپوشان تبریزی از مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز بخواهد تکلیفش را روشن کنند.

از این رو شایعاتی در خصوص بازگشت امید عالیشاه به پادگان محل خدمتش به دلیل غیبت در تمرینات تراکتورسازی تبریز به گوش می رسد. در صورت صحت این خبر، عالیشاه باید قید بازگشت به پرسپولیس را هم بزند و تا پایان فصل جاری لیگ برتر در پادگان محل خدمت خود حاضر باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی