امروز

چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۵:۲۶ بعد از ظهر

سایز متن   /


» تصادفات جرحی درون‌شهری استان زنجان ۹ درصد کاهش یافت
 


خبرگزاری شباب رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با اشاره به کاهش ۹ درصدی تصادفات جرحی درون‌شهری گفت: از ۹ کشته در تصادفات امسال، ۵ ‌موتورسوار و ۴ ‌عابر پیاده بودند.

, تصادفات جرحی درون‌شهری استان زنجان ۹ درصد کاهش یافت


خبرگزاری شباب

رمضان آفریدون در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان با اشاره به آمار چهار ماهه نخست امسال اظهار داشت: ۹ کشته  حاصل تصادفات شهری زنجان است در حالی که از این‌ تعداد فوتی پنج نفر موتورسوار و چهار نفر عابران پیاده بودند.

وی با بیان اینکه در سوانح شهری بیشترین‌ تصادفات مربوط به موتورسوران و عابران‌ پیاده است، گفت: آمار فوتی‌های چهار ماهه نخست سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته هیچ تغییری نکرده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان به تصادفات جرحی درون شهری اشاره و افزود: در این نوع تصادفات با کاهش ۹ درصدی مواجه‌ شده‌ایم و پلیس همواره در تلاش است تا تصادفات را کاهش دهد و رانندگان را به اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی تشویق کند.

وی با تاکید بر اینکه رانندگانی که آلودگی صوتی ایجاد می‌کنند پلیس علاوه بر توقف خودرو و ارجاع دادن به پارکینگ راننده را تحویل مراجع قضایی می‌دهد، گفت: اتومبیل‌هایی که دارای شیشه دودی باشند پلیس علاوه بر جریمه ۵۰۰ هزار ریالی اقدام به کندن برچسب دودی وسیله نقلیه می‌کند.

آفریدون گفت: رانندگانی که اقدام به سگ‌گردانی کنند علاوه بر جریمه وسیله نقلیه آن‌ها متوقف می‌شود.

وی با تشویق مردم نسبت به استفاده از پل‌های هوایی و محل‌های خط‌کشی عابران پیاده گفت: بیشترین تصادفات درون شهری متعلق به موتورسواران و عابران پیاده است.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۳

۰

shabab


shabab press

 

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات


عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی