امروز

یکشنبه, ۲۸ آبان , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۱:۵۴ قبل از ظهر

سایز متن   /


» تعیین شاخص‌های ۲۰گانه در فراکسیون ولایی برای رای اعتماد به وزرای دولت دوازدهم
 


خبرگزاری شباب:  نایب رئیس کار‌گروه تعامل و گفتمان کابینه دوازدهم، گفت: شاخص‌های بیست‌گانه انتخاب وزرای کابینه دوازدهم از سوی اعضای کار ‌گروه متبوعش مشخص شد.

خبرگزاری شباب


خبرگزاری شباب

علی‌ادیانی‌راد نایب رئیس کارگروه تعامل و گفت‌وگو در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، درباره کابینه دوازدهم، اظهار داشت: کار‌گروه ۱۵ نفره فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس برای تعیین شاخص‌های وزرای کابینه دوازدهم ظهر امروز (دوشنبه ۲۶ تیر) تشکیل جلسه داد.

وی درباره جزئیات این جلسه گفت: در این جلسه اعضای کار‌گروه شاخص‌ها و معیارهای بیست‌گانه و عمومی وزرای پیشنهادی رئیس جمهور از دیدگاه اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس را مشخص کردند.

نایب رئیس کار‌گروه تعامل و گفتمان فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به این معیار‌های بیست‌گانه، افزود: التزام عملی به قانون اساسی، ولایت مطلقه فقیه، پرهیز از اشرافی‌گری، پاکدستی، توجه به رویکرد مدیریت جهادی، توجه به ارزش‌ها، اهتمام و التزام جدی به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با رویکرد حمایت از تولید و اشتغال و مرز‌بندی و داشتن موضع‌گیری شفاف و برائت از فتنه ۸۸ از جمله شاخص‌ها و معیار‌های بیست‌گانه  فراکسیون نمایندگان ولایی برای رای اعتماد به وزاری پیشنهادی تعیین  شد.

انتهای‌ پیام/

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶

خبرگزاری تسنیم
۰

shabab


shabab press

 

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات


عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی