خانه » دسته‌بندی نشده » تعیین شاخص‌های ۲۰گانه در فراکسیون ولایی برای رای اعتماد به وزرای دولت دوازدهم

تعیین شاخص‌های ۲۰گانه در فراکسیون ولایی برای رای اعتماد به وزرای دولت دوازدهم


» تعیین شاخص‌های ۲۰گانه در فراکسیون ولایی برای رای اعتماد به وزرای دولت دوازدهم
 


خبرگزاری شباب:  نایب رئیس کار‌گروه تعامل و گفتمان کابینه دوازدهم، گفت: شاخص‌های بیست‌گانه انتخاب وزرای کابینه دوازدهم از سوی اعضای کار ‌گروه متبوعش مشخص شد.

خبرگزاری شباب


خبرگزاری شباب

علی‌ادیانی‌راد نایب رئیس کارگروه تعامل و گفت‌وگو در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، درباره کابینه دوازدهم، اظهار داشت: کار‌گروه ۱۵ نفره فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس برای تعیین شاخص‌های وزرای کابینه دوازدهم ظهر امروز (دوشنبه ۲۶ تیر) تشکیل جلسه داد.

وی درباره جزئیات این جلسه گفت: در این جلسه اعضای کار‌گروه شاخص‌ها و معیارهای بیست‌گانه و عمومی وزرای پیشنهادی رئیس جمهور از دیدگاه اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس را مشخص کردند.

نایب رئیس کار‌گروه تعامل و گفتمان فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به این معیار‌های بیست‌گانه، افزود: التزام عملی به قانون اساسی، ولایت مطلقه فقیه، پرهیز از اشرافی‌گری، پاکدستی، توجه به رویکرد مدیریت جهادی، توجه به ارزش‌ها، اهتمام و التزام جدی به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با رویکرد حمایت از تولید و اشتغال و مرز‌بندی و داشتن موضع‌گیری شفاف و برائت از فتنه ۸۸ از جمله شاخص‌ها و معیار‌های بیست‌گانه  فراکسیون نمایندگان ولایی برای رای اعتماد به وزاری پیشنهادی تعیین  شد.

انتهای‌ پیام/

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶

خبرگزاری تسنیم
۰

shabab


shabab press

 

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات


عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

bigtheme
x

شاید بپسندید

تمجید نایب رئیس باشگاه الهلال از تیم فوتبال پرسپولیس

تاریخ: ۶:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ به گزارش خبرنگار مهر، «عبدالرحمان النمر» در آستانه بازی ...