امروز

یکشنبه, ۲۸ آبان , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۱:۴۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک ملی ایران، هموطنان و مشتریان تا پایان مردادماه ۱۳۹۶ فرصت دارند، نسبت به افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی در شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور اقدام کنند. 

باز بودن حساب و داشتن حداقل موجودی ۵۰۰ هزار ریالی در روز قرعه‌کشی شرایط لازم برای شرکت حساب‌ها در قرعه‌کشی و حفظ حداقل موجودی حساب به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال به مدت ۳ ماه یا ۹۰ روز متوالی در طول دوره قرعه‌کشی و یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی (۳۱ مردادماه ۱۳۹۶) شرط لازم برای اعطای جوایز به برندگان حساب‌ها است.

بانک ملی ایران در سی‌وهشتمین دوره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز خود بیش از ۹۷۰ میلیارد ریال جایزه در نظر گرفته است. در این دوره از قرعه‌کشی که در هشتاد و نهمین سال تاسیس بانک برگزار می‌شود، به ۸۹ نفر از دارندگان حساب‌های پس‌انداز، کمک هزینه خرید واحد مسکونی به مبلغ یک میلیارد ریال اهدا می‌شود.


۲۸۹ کمک هزینه خرید خودرو داخلی هر یک به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال، ۳۸۹ کمک هزینه خرید لوازم‌خانگی تولید داخل هر یک به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال و ۹۸۹ کمک هزینه ازدواج هر یک به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال، بخشی از جوایز این دوره از قرعه‌کشی حساب‌های پس‌انداز بانک ملی ایران است.


یک هزار و ۸۹ کمک هزینه تحصیلی هر کدام به مبلغ ۲۵ میلیون ریال، ۱۸۹ کمک هزینه سفر به عتبات عالیات هر کدام به مبلغ ۱۰ میلیون ریال و یک هزار و ۸۹ کمک هزینه خرید صنایع‌دستی هر کدام به مبلغ پنج میلیون ریال بخش دیگری از این جوایز است.


همچنین ۶۸۰ هزار و ۸۹ نفر از دارندگان این حساب‌ها هر کدام مبلغ ۷۰۰ هزار ریال جایزه نقدی دریافت می‌کنند.


بانک ملی اعلام‌کرد: در مجموع ۶۸۴ هزار و ۲۱۲ نفر از دارندگان حساب، در این دوره قرعه‌کشی برنده جایزه می‌شوند.


انتهای پیام

منبع:ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی