امروز

سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۱:۳۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

«رضا جوان کیا» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، افزود: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده شهریور ماه سال آینده شهربازی «چی چست» ارومیه به صورت کامل افتتاح می شود.

وی با اشاره به اینکه شهربازی ارومیه در ۶ فاز ساخته خواهد شد، تصریح کرد: زیر ساخت های عمرانی طرح به پایان رسیده است و از مجموع ۶ فاز، دو فاز با ۴۰ درصد پیشرفت در حال تکمیل است.


جوان کیا در خصوص دستگاه های مورد نیاز شهربازی ارومیه اظهار کرد: برای شهر بازی چی چست ارومیه ۱۵ دستگاه بازی در نظر گرفته شده که از این تعداد ۱۲ دستگاه خریداری شده و شهرداری نیز درصدد است تا مشکل گمرکی ۳ دستگاه دیگر را رفع کرده و این دستگاه ها را نیز به مجموعه اضافه شود.


معاون امور زیر بنایی و حمل ونقل شهری شهرداری ارومیه با بیان اینکه زیر ساخت های عمرانی مجموعه چی چست به پایان رسیده و تاکنون ۱۵ میلیارد تومان اعتبار صرف شده است ادامه داد:  برای تکمیل و بهره برداری کلی از مجموعه ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیز نیاز است.


وی یادآور شد: با توجه به وضعیت کلان و مشکلات کشور از نظر اقتصادی و کمبود نقدینگی در شهرداری انتظار می رود فازهای ۱ و ۲، شهربازی که همان بهره برداری از دستگاه هاست تا اردیبهشت ماه سال ۹۷ و روز شوراها افتتاح شود.


انتهای پیام

منبع:ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی