امروز

دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۹:۴۷ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش ایسنا، مهلت ثبت‌نام برای جایزه‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان جهت دانشجویان نو ورود (دانشجویان سال اول دوره‌های کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری) سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از اول تا ۲۰ مهرماه جاری اعلام شد.

بنیاد ملّی نخبگان بر اساس آیین‌نامه «اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر» تسهیلات ویژه‌ای را در قالب چهار جایزه تحصیلی شامل موارد متعددی از قبیل راتبه دانشجویی، اعتبار آموزش‌یاری، اعتبار پژوهش‌یاری، اعتبار فن‌یاری، اعتبار توان‌مندی آموزشی، اعتبار ارتباطات علمی، اعتبار توان‌مندی کارآفرینی و … به دانشجویان برتر دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور اعطا می‌کند.


دانشجویان سال اول دوره‌های کارشناسی، کارشناسی‌ارشد، دکتری حرفه‌ای، دکتری تخصصی همه رشته‌ها و دوره‌های تخصص و فوق‌تخصص رشته‌های علوم پزشکی که در هر یک از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل می‌کنند، می‌توانند از این جوایز بهره‌مند شوند.


فرصت نهایی برای تکمیل پرونده و ارائه درخواست، از تاریخ اول مهرماه تا  ۲۰ مهرماه ۱۳۹۶ است و ضروری است دانشجویان اطلاعات خود را به همراه مدارک مثبته حداکثر تا این تاریخ در سامانه اطلاعاتی بنیاد به نشانی https://soraya.bmn.ir/ بارگذاری کنند و سپس گزینه «شروع فرایند» را در فرایند «درخواست بررسی پرونده برای جایزه‌های تحصیلی» در بخش «درخواست‌ها»ی سامانه انتخاب کنند.


بر اساس اعلام روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت https://www.bmn.ir/ مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی