امروز

دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۹:۳۷ بعد از ظهر

سایز متن   /

 مسؤول روابط‌عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری خبر داد
» روز پر حادثه در چهارمحال و بختیاری/ مصدومیت ۱۵ نفر بر اثر تصادف رانندگی


خبرگزاری شباب:  مسؤول روابط‌عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری از سه حادثه تصادف در محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری خبر داد.

خبرگزاری شباب


خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری شباب به نقل از خبرگزاری فارس ، محسن ابراهیمی بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد از واژگونی یک دستگاه پژو در محور صادق‌آباد به یاسه‌چای خبر داد و اظهار کرد: این حادثه پنج مصدوم بر جای گذاشت که پس از حضور کارشناسان اورژانس ۱۱۵ و انجام اقدامات درمانی مناسب مصدومان به بیمارستان تیران منتقل شدند.

وی همچنین از تصادف دو دستگاه پراید در جاده تیران خبر داد و گفت: این حادثه نیز ۵ مصدوم بر جای گذاشت که ۳ نفر از مصدومان با خودروی شخصی و ۲ مصدوم دیگر با یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان تیران منتقل شدند.

مسؤول روابط‌عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: در حادثه دیگر امروز در جاده تیران دو دستگاه پراید و پیکان تصادف کردند که این حادثه نیز ۵ مصدوم بر جای گذاشت و مصدومان پس از انجام اقدامات درمانی اولیه توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان کاشانی شهرکرد منتقل شدند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
 رقیه هیبتی گوجانی
خبرگزاری فارس استان چهارمحال و بختیاری
۰

shababshabab press

 

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی