امروز

چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۶:۵۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

کد خبر: ۱۴۵۰۵۴۶/۴۰ زمان: ۱۲:۴۰   ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ بازدید: ۶۶۵

سرمربیان استقلال و نفت آبادان تنها دقایقی قبل از شروع مسابقه اختلافات را کنار گذاشتند و با یکدیگر به خوش و بش پرداختند.

به گزارش “ورزش سه”، اتفاق قبل، حین و بعد از بازی هفته اول استقلال برابر نفت آبادان به هیچ وجه بوی دوستی نمی داد. دیر رسیدن علیرضا منصوریان به نشست خبری به دلیل تاخیر در پرواز، ترک سالن نشست خبری توسط خبرنگاران آبادانی و واکنش کمالوند به این اتفاق، باعث شد تا جنجال میان منصوریان و کمالوند پیش از بازی شروع شود. کمالوند عدم حضور منصوریان در نشست خبری را توهین او تلقی کرد و دو باشگاه با انتشار مطالبی، خیلی زود نبرد را شروع کردند.


پیش از شروع بازی اما به رسم تعارف، فراز و منصوریان برای دقایقی با یکدیگر گفت و گو کردند و با لبخندهای همیشگی عکس یادگاری انداختند اما این صلح موقت تنها تا سوت شروع بازی ادامه داشت. با شروع بازی هر دو سرمربی برای تحت تاثیر قراردادن بازیکنان خود و البته جریان بازی فعالیت بسیار زیادی کنار خط داشتند و در نهایت کمالوند بود که موفق شد اولین پیروزی خود را برابر منصوریان جشن بگیرد.


هر دو سرمربی در نشست خبری نیز رویه ای متفاوت داشتند؛ منصوریان ترجیح داد به تاج و ساکت حمله کند و کمالوند نیز از برتری قاطع و از دست رفتن شانس پیروزی پر گل صحبت کرد و البته منصوریان نیز مطمئنا در بازی برگشت با یادآوری این نکات، به دنبال انتقام از فراز خواهد بود.

عکس سجاد ایمانیان

منبع:ورزش ۳

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی