امروز

چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۷:۰۳ قبل از ظهر

سایز متن   /


» مردم تکاب از حق قانونی ۱۵ درصدی درآمد معادن محرومند/به سیاسی‌کاری هیچ توجهی نداریم
 


خبرگزاری شباب:  امام جمعه تکاب گفت: تکاب به عنوان پایلوت اقتصادی معرفی شد از این رو باید مشکلات این شهرستان کاهش یابد اما با این حال مردم تکاب از حق قانونی ۱۵ درصدی از درآمد معادن محروم هستند.

خبرگزاری شباب


خبرگزاری شباب

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عیسی برادری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به ظرفیت معادن شهرستان تکاب و حقوق معادن اظهار کرد: تعداد ۵۰ معدن در شهرستان تکاب وجود دارد که باید ۱۵ درصد از درآمد این معادن به عنوان حقوق به شهرستان تکاب واگذار شود.

وی افزود: دریافت این ۱۵ درصد بسیاری از مشکلات روی زمین مانده شهرستان تکاب را برطرف می‌کند و در این میان باید از خانم ابتکار پرسید که چرا از ما طرفداری نمی‌کند و فقدان توجه به این شهرستان بیش از پیش به حیوانات اهلی و وحشی این شهرستان آسیب می‌رساند.

برادری با اشاره به ویژگی‌های استاندار بعدی آذربایجان غربی و وزرای دولت دوازدهم تصریح کرد: مسئولان و وزرای دولت دوازدهم در وهله نخست باید به ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری عمل کنند و به اصول انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران پایبند باشند.

وی خاطرنشان کرد: استاندار نیز باید فردی ارزشی و انقلابی باشد به گونه‌ای که احساس کند مسئول تمامی آحاد مختلف مردم است و انتخاب مدیران دستگاه‌ها و سازمان‌ها نباید بر اساس جناح بندی‌ها صورت گیرد بلکه به شایسته سالاری گزینه‌ها باید توجه کرد و تغییرات اتوبوسی ایجاد نکنند.

امام جمعه تکاب گفت: مسئولان باید با نگاه مساوی به شهرستان‌ها نگاه کنند و شهرستان تکاب یکی از شهرستان‌هایی است که باید آن را دید و درک کرد نه تنها آن را شنید بنابراین تمامی مسئولان از استاندار گرفته تا مسئولان خرد در مورد پیشرفت تکاب به عموم مردم پاسخ دهند.

وی بیان کرد: نگاه ویژه به موضوع راه، معدن، سد و تخصیص بودجه مناسب برای شهرستان تکاب بیش از پیش احساس می‌شود و آحاد مختلف مردم نیز در این مسیر نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند تا سیاست‌های دولت به خوبی پیش رود و درد ما در مردم است و به سیاسی بازی هیچ توجهی نداریم.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۳۰

۰

shabab


shabab press

 

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات


عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی