امروز

چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۲:۵۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش ایسنا بر اساس خبر رسیده، هیات داوران این بخش متشکل از محبوبه اسپیدکار، دکتر حسن دولت‌آبادی و فریبا حبیبی پس از بررسی ۶۹ چکیده مقاله‌ برتر، سه اثر را برگزیده و سه اثر را شایسته تقدیر دانستند.

بر این اساس فاطمه رنجبر، زهره رهنما و عزیزه ریحانی‌منفرد و مهری فلاح با مقاله‌های «بررسی تطبیقی توجه به مهارت‌های اجتماعی در قصه‌گویی ایرانی و خارجی»، «کارکردهای روان‌شناختی قصه‌گویی پریان در کودکان با تکیه بر شاهنامه و داستان‌های شارل پرو» و «قصه‌های کودک و نوجوان امکانی موثر برای دست‌یابی به جامعه‌ سالم و متعال بزرگ‌سالی» به تربیت نفرهای اول تا سوم این رقابت شناخته شدند. این شرکت‌کنندگان به ترتیب از استان‌های فارس، زنجان و البرز در این بخشِ جشنواره شرکت کرده بودند.


همچنین زینب علائیان با مقاله‌ «قصه‌گویی در تربیت کودکان و نوجوانان» از استان اصفهان، یلدا شعبانی و حمید علیپورشیرازی با مقاله‌ «بررسی تحلیلی زبان بدن در روایت‌گری «بخشی روشن گل‌افروز» و «مطالعه موردی روایت شفاهی اصلی و کَرَم» از خراسان شمالی و آسیه رحمتی با مقاله‌ «قصه‌گویی و تربیت دینی در کودکان و نوجوانان» از استان خوزستان به عنوان تقدیرشدگان این رقابت معرفی شدند.


در دور نخست این مسابقه ۱۸۲ چکیده مقاله بررسی شده بود.


بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ۲ تا ۵ بهمن در تهران برگزار می‌شود.



انتهای پیام

منبع:ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی