امروز

سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۹:۱۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

رئیس مجلس خبرگان:

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: انتفاضه جدید فلسطینیان نشان داد که مقاومت تنها راه رسیدن به اهداف مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم اشغالگر صهیونیستی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آیت الله جنتی عصر امروز در نشست هیئت رئیسه خبرگان رهبری با تبریک دهه کرامت و تشکر و تقدیر از مقاومت ملت فلسطین در برابر جنایات و اشغالگری های رژیم صهیونیستی افزود: مقاومت جوانان فلسطینی اکنون وارد مرحله جدیدی شده است و این شهادت ها و لطماتی که به فلسطینیان وارد می شود به طور قطع رژیم صهیونیستی را به تسلیم وادار خواهد کرد. 

وی گفت: هم اکنون ملت فلسطین به ویژه جوانان فلسطینی دریافته اند که تنها راه پیروزی در برابر رژیم صهیونیستی مقاومت است. 

جنتی همچنین با محکومیت تحریم های جدید امریکا ضد کشورمان اضافه کرد: این تحریم های جدید که گفته می شود تحریم های بی سابقه ای نیز هست نشان داد که همانطور که همواره تأکید می شد، امریکایی ها به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند. 

وی با بیان اینکه همواره گفته ایم که برجام همه چیز نیست گفت: این تحریم ها هشداری به افرادی است که می گفتند می توان با امریکایی ها کنار آمد، ولی این اتفاق جدید همچون گذشته ثابت کرد که فرمایشات مقام معظم رهبری درباره اینکه نباید به امریکا اعتماد کرد کاملاً درست بود و آن افراد نباید دست به سینه در برابر امریکا بایستند. 

رئیس مجلس خبرگان با اشاره به تحریم های امریکا ضد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: سپاه پاسداران نهادی است که امنیت و اقتدار کشور را تأمین می کند و به همین علت همواره امریکایی ها به این نهاد حساسیت داشته اند و با این تحریم ها به دنبال تضعیف آن هستند. 

وی با تأکید بر اینکه سپاه یکی از بازوان انقلاب و رهبری معظم انقلاب است افزود: با توجه به اهمیت جایگاه سپاه در میان مردم و نظام، مجلس خبرگان بر خود وظیفه می داند ضمن محکومیت اقدام امریکا در تحریم های جدید، بر ارزش ها و حمایت های همه جانبه از انقلاب اسلامی به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کند.

منبع:خبرگزار صدا و سیما

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی