امروز

دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۹:۵۲ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش ایسنا، جواد نکونام پس از شکست تیم فوتبال خونه به خونه بابل مقابل مس رفسنجان در نشست خبری این دیدار و در واکنش به این شکست اظهار کرد: بازی را واگذار کردیم اما شب گذشته به باشگاه اعلام کرده بودم که عواقب شکست در این دیدار به گردن من نیست و من آن را به عهده نمی‌گیرم. اگر این دیدار را می بردیم شاهکار بازیکنان بود و اگر هم نمی بردیم دست من نبود و فقط این دیدار را به اتفاقات هفته گذشته ای که رخ داد واگذار کردیم.

وی ادامه داد: ۴ جلسه تمرینی مفید را طی تمرینات آغاز پیش فصل دوم از دست دادیم و روزهایی که تمرین کردیم هم تحت تاثیر اتفاقاتی بود که وجود داشت و با مشکلات فراوان و حواشی زیاد کار آغاز و ادامه پیدا کرد.


نکونام تاکید کرد: شروع نیم فصل دوم برایمان واقعا بد بود و اتفاقاتی رخ داد که تیم نتوانست با تمرکز بالا و تمام توان تمرین کند. در این مدت حتی در بین بچه ها نیز بخاطر مشکلات مالی دو دستگی پیش امده و یکسری موافق برگزاری تمرینات نبودند. به واقع ده روز بد و پرتلاطم را پشت سر گذاشته و به همین دلیل به باشگاه هم اعلام کرده بودم که نتیجه این دیدار برای من نیست چون باعث آن اتفاقاتی بود که باشگاه آن را رقم زده و مسببش بود.


سرمربی خونه به خونه با اعلام اینکه بازی با مس رفسنجان دیداری نبود که آن را واگذار کنیم گفت: چطور می‌شود که بازیکن با اخلاقی مثل مهدی خیری باید عصبی شده و در اتفاقی عجیب با کارت قرمز داور از زمین اخراج شود؟! در فوتبال خیری این اتفاق بی‌سابقه بود. تیم امروز عصبی و بی‌روحیه بود. از قبل می‌دانستم این اتفاقات رخ می‌دهد و آخر سر هم رخ داد. در غیر این صورت در شرایط عادی به راحتی مس رفسنجان را شکست می دادیم. زبان فوتبال تمرینات و روحیه بازیکنان است. اگر فوتبال را بفهمید این مسایل را متوجه می شوید. پیش بینی این شکست را کرده و به باشگاه هم اعلام کرده بودم و نسبت به آن گوشزد لازم را انجام داده بودم.


نکونام افزود: با اینکه با شروع نیمه دوم ده نفره شدیم اما سوار بر بازی بودیم ولی شروع بازی مان تحت تاثیر اتفاقات ده روز اخیر و حواشی آن بود و عجیب اینکه حتی یکسری از بازیکنان در فرودگاه نمی‌خواستند به سفر رفسنجان آمده و تیم را همراهی کنند.


وی تاکید کرد: امیدوارم مشکلات حل شود چون کار کردن با این شرایط برای بازیکن سخت است. هیچگاه یادم نمی آید که یک تیم ۱۴ هفته ضمن حفظ روند شکست ناپذیری رو به رشد بوده و در جام حذفی نیز دو رقیب لیگ برتری را حذف کند. یادم نمی آید که در هیچ مسابقه‌ای تیمم بدون فرصت گلزنی زمین را ترک کرده باشد ولی در این بازی حتی بازیکنانم یک فرصت صد در صد را هم ایجاد نکردند. نمی‌خواهم ارزش‌های کار دوست خوبم علی سامره را زیر سوال ببرم. او کار بزرگی کرد ولی این شرایط در حالی رخ داد که اگر روندمان عادی بود به طور قطع امروز برنده میدان ما بودیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی