امروز

سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۷:۰۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

کد خبر: ۱۴۵۲۸۹۵/۲۹ زمان: ۱۴:۴۰   ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ بازدید: ۲,۰۴۴

نیمار، فوق ستاره برزیلی که با پیوستنش به پی اس جی، تابستان امسال را برای بارسایی ها تلخ کرد، حالا قصد دارد از تیم سابقش به فیفا نیز شکایت کند!

به گزارش “ورزش سه”، پس از دو هفته جنجالی و پرتنش که شایعات فراوانی در مورد نیمار شنیده شد، او سرانجام با پرداخت رقم فسخ قراردادش راهی پی اس جی شد تا مثلث MSN بارسلونا به تاریخ بپیوندد.

بارسلونا خود را برای یک فصل دیگر با نیمار و مثلث مخوفش آماده می کرد اما در نهایت فوق ستاره برزیلی برای رهایی از سایه مسی، ترجیح داد فوتبالش را در تیمی دیگر ادامه دهد.

قرار بود هفته گذشته ۲۶ میلیون یورو از طرف بارسلونا به پدر نیمار بابت پاداش تمدید قرارداد این بازیکن(در سال گذشته) پرداخت شود اما پس از پیوستن نیمار به پی اس جی، مسئولان بارسا از پرداخت این مبلغ سرباز زدند.

اسکای اسپورتش در همین رابلطه گزارش داد که نیمار از وکلایش خواسته تا برای گرفتن حق پدرش، از بارسلونا به فیفا شکایت کنند؛ پرونده ای که مسلما مباحث و اخبار زیادی را ایجاد خواهد کرد. در صورت شکایت نیمار، رابطه او با هواداران بارسا بیش از پیش تیره و تار خواهد شد. هوادارانی که در بازی برابر چاپه کوئنزه شعارهای «نیمار بمیر» را در نوکمپ سردادند.

منبع:ورزش ۳

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی