امروز

چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۲:۴۲ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش ایسنا، سمیع الله حسینی مکارم در مورد پرداخت دیون زیر ۵۰۰ میلیون تومان تمام پیمانکاران تا پایان سال ۱۳۹۴ گفت: پرداخت معوقات پیمانکارانی که تا پایان سال ۹۴ از شهرداری طلب دارند، آغاز شده است.

وی درباره نحوه پرداخت دیون عنوان کرد: افرادی که مطالبات آنها کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان بوده و اسامی آنها از سوی مناطق به مرکز ارسال و مورد تأیید ادارات کل حسابرسی و مالی قرار گرفته، اسامی آنها برای پرداخت به بانک شهر ارسال شده است.


معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران ادامه داد: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده مبلغ ۴۰ درصد از طلب، پس از معرفی به شعبه به حساب افراد واریز و مابقی آن نیز طی یک پروسه زمانی مشخص پرداخت خواهد شد.


وی در ادامه افزود: آن دسته از افرادی که طلب آن‌ها کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان باشد، کل مبلغ به صورت یک جا به آنها پرداخت خواهد شد.


حسینی مکارم در بخش دیگری از اظهارات خود به اسامی افرادی که در لیست وارد نشده اشاره کرد و گفت: این افراد در صورتی که مطالبات آنها کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان باشد، به منظور تأیید اسناد خود به مناطق مربوطه مراجعه کرده تا پس از تأیید نهایی، لیست آنها نیز جهت پرداخت به بانک ارسال شود.


بر اساس گزارش شهرنوشت، معاون شهردار تهران در پایان تاکید کرد: از تمامی طلبکاران تقاضا می‌کنم که با توجه به توضیحات فوق، از هرگونه مراجعه به ادارات کل مرکز خودداری کنند.


انتهای پیام

منبع:ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی