امروز

چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۵:۲۶ بعد از ظهر

سایز متن   /


» پنجمین دوره انتخابات شوراها “۱۴ مرداد” آغاز به کار نمی‌کند
 


خبرگزاری شباب:  رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها دلایل آغاز به کار نکردن پنجمین دوره انتخابات شوراها در ۱۴ مرداد را تشریح کرد.

خبرگزاری شباب


خبرگزاری شباب

محمد محمودی شاه‌نشین رئیس هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم از آغاز به کار این دوره از شوراهای شهر از ۱۲ شهریور خبر داد و گفت: طبق مصوبه جدید مجلس در ذیل طرح تعیین وظایف و اختیارات شوراها و شهرداران، شوراها می‌بایست از ۱۴ مرداد آغاز به کار کنند که این مصوبه هنوز در شورای نگهبان بررسی نشده است.

وی افزود: با توجه به اینکه مصوبه مجلس مبنی بر تغییر در زمان آغاز به کار شوراهای اسلامی شهر و روستا هنوز در شورای نگهبان بررسی نشده و این شورا نسبت به آن اعلام نظر نکرده است، بنابراین، مصوبه جدید مجلس شامل پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا نمی‌شود و این دوره طبق قانون قبلی و از ۱۲ شهریور آغاز به کار می‌‌کند.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراها، تصریح کرد: در صورت بررسی مصوبه جدید مجلس درباره زمان آغاز به کار شوراها در شورای نگهبان و تصویب نهایی آن، ششمین دوره انتخابات شوراها از ۱۴ مرداد آغاز به کار می‌کند.

انتهای پیام/*

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۱

خبرگزاری تسنیم
۰

shabab


shabab press

 

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات


عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی