امروز

چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۵:۲۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

تاریخ: ۸:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۷

کد خبر: ۱۴۶۴۳۵۶/۳۱ زمان: ۱۰:۳۱   ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ بازدید: ۳,۳۵۶ پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی معتقد است که اگر می‌خواهد در پستش باقی بماند باید جام ببرد. به گزارش “ورزش سه”، سیتی شروع بسیار خوبی در این فصل داشته و به نظر می‌رسد این تیم توانایی بردن جام مثل فصل‌های ۱۲-۲۰۱۱ […]

کد خبر: ۱۴۶۴۳۵۶/۳۱ زمان: ۱۰:۳۱   ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ بازدید: ۳,۳۵۶

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی معتقد است که اگر می‌خواهد در پستش باقی بماند باید جام ببرد.

به گزارش “ورزش سه”، سیتی شروع بسیار خوبی در این فصل داشته و به نظر می‌رسد این تیم توانایی بردن جام مثل فصل‌های ۱۲-۲۰۱۱ و ۱۴-۲۰۱۳ را دارد. با این حال جدی ترین رقیب آنها منچستریونایتد است که هم امتیاز با آنها در حال پیشروی است و فقط تفاضل گلش با سیتی فرق دارد. با این حال، گواردیولا که در فصل اولش در کسب جام ناکام بود، مدعی شد که امسال باید جام کسب کند.

 

 

 

 

او گفت:” نمی‌توانم نیاز به جام را تکذیب کرد. همه چنین انتظاری دارند. ما بر اساس تعداد جام‌هایی که برده ای قضاوت خواهیم شد.بدون جام قطعا ناکام بوده ایم. نمی‌دانم در آینده چه خواهد شد. خیلی خوشحالم که اینجا هستم ولی همه چیز به موفقیت‌های آینده بستگی دارد. در باشگاه‌های بزرگی مثل منچسترسیتی، اگر پیروز نشوید و جام نبرید، جایی در تیم ندارید.”

 

گواردیولا معتقد است که تقویت خط حمله تیم باعث شده تا آنها نسبت به فصل گذشته تیم متفاوت تری داشته باشند. او گفت:” اگر از من سوال کنید،حس می‌کنم در هر ورزشگاهی می‌رویم گل خواهیم زد. این حس من در حال حاضر است. در گذشته و فصل قبل، اینطور نبود. ما زیاد موقعیت ایجاد می‌کردیم ولی گلزنی برایمان خیلی دشوار بود.”

منبع:ورزش ۳

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی