امروز

دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۹:۴۳ بعد از ظهر

سایز متن   /

کد خبر: ۱۴۵۹۳۳۱/۴۱ زمان: ۱۶:۵۰   ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ بازدید: ۲,۱۷۹

مهدی طارمی بازیکن تیم ملی، روز گذشته و در دقایق پایانی پس از درگیری با مدافع تیم حریف، کارت زرد داور ژاپنی را مقابل چشمانش دید.

به گزارش “ورزش سه”، در دقیقه ۸۵ دیدار برابر سوریه پاس در عمقی که برای طارمی ارسال شد، با حرکت این بازیکن به عمق محوطه جریمه سوریه همراه شد؛ اما طارمی به توپ نرسید و در برگشت با احمدالصالح مدافع تیم ملی سوریه درگیر شد.


همانطور که در تصاویر ثبت شده مشخص است، طارمی می توانست پس از نرسیدن به توپ، از کنار مدافع سوری بدون تنش و در شرایطی که تیم ملی نیز از حریف پیش بود، عبور کند؛ اما طارمی که پس از ۸۵ دقیقه فشار زیادی هم تحمل می کرد، وارد درگیری غیرلازم با این بازیکن شد و در نهایت نیز از ریوجی ساتو یک کارت را به ساده ترین شکل ممکن دریافت کرد.


بازی گذشته عزت اللهی با چنین حرکتی تیم ملی را ۱۰ نفره در زمین باقی گذاشت و همین سبب شد تا کارلوس کی روش در دقایق باقی مانده دیدار برابر کره جنوبی و همینطور تمام ۹۰ دقیقه دیدار برابر سوریه به ترکیب مورد نظر خود در پست هافبک تدافعی دست پیدا نکند و تعویض های زیادی هم در این پست انجام دهد. در نهایت هم پس از ۹ مسابقه دروازه اش باز شود؛ اتفافی که باید درسی برای عزت اللهی ها و طارمی ها باشد که در آینده وارد درگیری هایی از این دست نشوند؛ البته طارمی تنها چند روز پس از این اخراج عزت اللهی وارد درگیری غیرضروری شد …

منبع:ورزش ۳

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی