امروز

چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۰۸:۴۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرتیپ محمد غفاری صبح چهارشنبه در گردهمایی مهارت افزایی و تسهیل اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای مسلح که در مرکز تربیت مربی کرج برگزار شد، بابیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی فعالیت‌های آموزش فنی و حرفه‌ای خود را از سال ۷۱ شروع کرد، اظهار کرد: تا سال ۸۷ این فعالیت‌ها در فاز ابتدایی و پس‌ازآن به‌صورت تکمیلی و تخصصی ادامه پیدا کرد.

وی انعقاد تفاهم‌نامه‌های مختلف مهارتی با مراکز آموزشی و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به تعداد ۴۰۰ تفاهم‌نامه را از اهم اقدامات انجام‌گرفته برشمرد و افزود: تاکنون ۱۲۵ هزار سرباز ارتش از سازمان فنی و حرفه‌ای گواهی‌نامه مهارت‌آموزی اخذ کرده‌اند.

رئیس اداره آموزش یگانی معاونت تربیت و آموزش آجا  با اعلام اینکه تعامل خوبی با سازمان فنی و حرفه‌ای داشته‌ایم، تصریح کرد: امید است این تعامل بیش از گذشته افزایش پیدا کند.

غفاری بابیان اینکه دایره فنی و حرفه‌ای در معاونت آموزش ارتش تشکیل‌شده تا نظارت کاملی بر آموزش‌های مهارتی داشته باشد، ادامه داد: بدون شک ارائه آموزش‌های مهارتی برای سربازان منشأ آثار مثبتی در جامعه خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه باید به سمت مهارت محوری حرکت کنیم، افزود: بحث مهارت بین سربازان از اهمیت بالایی برخوردار است که این مهم مورد تأکید فرماندهان نیز قرارگرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی