امروز

سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶

  ساعت

۱۱:۴۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

 خبرگزاری شباب :: ۴۰۰۰ خانوار روستایی استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند
 »» ۴۰۰۰ خانوار روستایی استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند
 


خبرگزاری شباب: مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده همزمان با هفته دولت بیش از چهار هزار خانوار روستایی استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی برخوردار می‌شوند.

 ۴۰۰۰ خانوار روستایی استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند ,خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، فیروز خدایی صبح امروز در جلسه بررسی و هماهنگی پروژه‌های هفته دولت در اردبیل اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های انجام شده همزمان با هفته دولت بیش از چهار هزار خانوار روستایی استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی برخوردار می‌شوند.

وی با بیان اینکه برای گازرسانی به این تعداد خانوار روستایی در استان بیش از ۲۲٫۵ میلیارد تومان هزینه شده است، گفت:‌ پروژه‌های گازرسانی به ۱۰۰ روستای استان اردبیل به اتمام رسیده و همزمان با هفته دولت این خانوارهای روستایی با انتقال گاز از این نعمت طبیعی بهره‌مند خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل افزود:‌ در کنار این تعداد روستا که از نعمت گاز برخوردار می‌شوند، همزمان با هفته دولت عملیات اجرایی گازرسانی به تعداد ۱۴۷ روستای استان نیز با اعتبار بیش از ۳۲ میلیارد تومان آغاز خواهد شد که با تکمیل این پروژه‌ها چهار هزار و ۳۰۰ خانوار روستایی دیگر نیز از این نعمت برخوردار می‌شوند.

خدایی با اشاره به بهره‌‌مندی تمامی ۲۶ شهر استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی تصریح کرد: عملیات گازرسانی به ۸۵ درصد از روستاهای استان اردبیل نیز انجام شده و در مورد روستاهای باقیمانده نیز برنامه‌ریزی شده تا بتوانیم تمامی این روستاها را براساس برنامه زمانبندی از این نعمت برخوردار کنیم.

وی در مورد گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی در استان بیان کرد: تاکنون عملیات گازرسانی به یک هزار و ۳۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در استان انجام شده که همزمان با هفته دولت امسال با گازرسانی به دو محور صنعتی استان، ۳۰ واحد تولیدی و صنعتی استان نیز به واحدهای گازدار اردبیل اضافه می‌شود.

انتهای پیام/تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۱


shabab


shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات


عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی