اجتماعی

آتش سوزی ساختمان مسکونی در کنگان/سگ‌های زنده یاب وارد عمل شدندایسنا/بوشهر مدیرعامل استان بوشهر با اشاره به حادثه آتش‌سوزی یک ساختمان مسکونی۲طبقه در شهر کنگان گفت: تیم آنست(سگ‌های ده یاب)و واکنش سریع برای یافتن مصدومین حضور دارند.

احسان اپناه گاه جمعه اول مهر اظهار کرد: در ساعت ۲۰:۳۵ دقیقه ۱ مهر مجتمع تجاری مسکونی واقع در شهرستان کنگان دچار انفجار شده که بلافاصله تیم های یاب و امداد و به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر عامل هلال احمر استان بوشهر خاطرنشان کرد: ۴ تیم نجات از شهرستان کنگان و ۲ تیم نجات از شهرستان دیر به همراه یک دستگاه آمبولانس ، دو دستگاه خودرو نجات به محل حادثه اعزام شده است.

ایزدپناه با بیان اینکه هرگونه احتمال در عملیات های امداد و نجات قابل تامل و بررسی است، افزود: با توجه به موضوع که ساختمان تجاری مسکونی بوده و شاید مصدومانی هم در زمان ساختمان به دنبال داشته باشد، تیم آنست(سگ های تجسس) و تیم واکنش سریع این جمعیت به همراه به روز ترین تجهیزات زنده یاب و اواربرداری در محل حضور دارند و همچنان مشغول عملیات امدادی هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر با اشاره به حضور دستگاهی انتظامی ، های اورژانس و آتش‌نشانی یاداورشد: مدیریت فدهی و مدیریت بحران این حادثه از سوی فرمانداری شهرستان کنگان انجام می گیرد و هلال احمر به همراه اورژانس ، اتشنشانی و نیروهای انتظامی در محل حادثه حضور دارند.

این انفجار در محدوده شهرک مدرس شهر کنگان رخ داده است  و جزییات این حادثه در دست بررسی است.

انتهای پیاممنبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا