تهرانشهریمنتخب سردبیر

آتش نشانی تهران کانون‌های خطر در محدوده بازار را شناسایی کندبه گزارش شباب نیوز عبدالرضا چراغعلی صبح شنبه در چهل و هفتمین کمیته زیرساخت و بازآفرینی کلان شهر تهران با موضوع ایمنی بازار تهران که در محل سازمان نوسازی شهر تهران برگزار شد اظهار داشت: بیشتر املاک در محدوده بازار تهران متعلق به سازمان اوقاف است به نظر می‌رسد باید جلسه‌ای ویژه با حضور نمایندگان صاحبان املاک تجاری در بازار تهران با نمایندگان اوقاف طرف مدت دو هفته جاری تشکیل شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: اداره کل ثبت استان تهران اقدامات جدی را برای تهیه طرح کاداستر بازار تهران صورت دهد و باید برخی عرصه‌های بلاتکلیف در این خصوص تعیین تکلیف شوند.

چراغعلی بیان داشت: کارگروه اوقاف کمیته زیرساخت و بازآفرینی کلان شهر تهران در خصوص بازار تهران به صورت ویژه تشکیل می‌شود و خوشبختانه مجموعه اوقاف با نظر مثبت و مساعد به موضوع بازآفرینی بافت فرسوده بازار ورود پیدا کرده است.

وی افزود: با توجه به بافت تاریخی بازار تهران بازآفرینی در بافت‌های فرسوده این نقطه از شهر تهران حتماً باید با رعایت ملاحظات وقوانین مربوط به میراث فرهنگی صورت پذیرد.

معاون استاندار تهران عنوان داشت: سازمان آتش نشانی تهران موظف به شناسایی کانون‌های خطر در محدوده بازار است و باید ظرف مدت دو هفته گزارشی جامع در این خصوص به کمیته زیرساخت ارائه دهد

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا