اجتماعیاستانیاقتصادیدسته‌بندی نشدهسیاسیفرهنگیورزشی

آشنایی جامعه با دستاوردهای علمی امری اساسی استایسنا/ استاندار کردستان گفت: دستاوردهای علمی زمانی مثمر ثمر خواهد بود کە جامعە با آن‌ها آشنایی داشتە باشند.

بهمن مرادنیا امروز ۱۳ آذر در نشست کارگروە آموزش، پرورش و کە در برگزار شد، ضمن عرض تبریک بە مناسبت فرا رسیدن روز دانش و هفتە اظهار کرد: روز دانشجو، روز ان ملی است، قشر آگاە و فعال دانشجویان هموارە در عرصە پژوهش پیشرو بودە‌اند و ما موظفیم در مقابل افکار و سوالات آنها پاسخگو باشیم.

وی در حوزە ائل پژوهشی و نوآورانە عنوان کرد: برگزاری نمایشگاەهای علمی و پژوهشی و تبلیغ در حوزە دستاوردهای علمی امری مهم است.

مرادنیا هدف از برگزاری نشست‌ها و نمایشگاەهای علمی، پژوهشی به مناسبت هفتە پژوهش را اینگونە برش و افزود: هدف از برگزاری نمایشگاەهای علمی و پژوهشی شیی دستاوردهای علمی بە جامعە است.

استاندار کردستان خاطرنشان کرد: برگزاری این برنامەها زمانی اثر بخش خواهد بود کە جامعە متوجە تحولات و دستاوردهایی در حوزە پژوهش شود و با چهرەهای شاخص در این حوزە آشنا شوند.

وی در پایان یادآور شد: وظیفە رسانەها و سیما تبلیغ در حوزە پژوهش و قرار دادن افراد شاخص بە عنوان الگو برای قشر نوجوانان است.

انتهای پیام


منبع:ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا