اقتصادی

آغاز به‌کار محدود کارخانه‌های نیسان‌موتورز در ژاپن

شرکت خودروسازی نیسان موتورز اعلام کرد که فعالیت کارخانه های خود را به طور محدود در ژاپن از ماه آینده میلادی آغاز خواهد کرد.

به‌گزارش ایسنا، شرکت خودروسازی نیسان موتورز ژاپن به تازگی اعلام کرده که فعالیت کارخانه های ژاپنی خود را به طور محدود از ماه آینده میلادی، مه ۲۰۲۰، از سر خواهد گرفت.

بر اساس به گزارش وبسایت اوتو اکونومیک تایمز، نیسان موتورز نیز که همچون سایر بسیاری دیگر از خودروسازان جهان تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا فعالیت و خطوط تولید کارخانه های خود را متوقف کرده بود، به نظر می رسد که قصد دارد به بازگشایی و از سرگیری فعالیت برخی از کارخانه های مهم و بزرگ خود بپردازد.

آغاز به کار کارخانه های مختلف نیسان موتورز در ژاپن در برخی از روزهای ماه آینده میلادی به حالت تعلیق درخواهد آمد که به گفته این شرکت به منظور کاهش فعالیت تمام وقت کارکنان و پرسنل فعال در نیسان موتور و تلاش برای قطع زنجیره انتقال و انتشار این ویروس خطرناک و حفاظت از سلامت و بهداشت جامعه صورت گرفته است.

همزمان با شروع گسترده ویروس کرونا بسیاری از شرکت‌ها و کارخانه‌های فعال در حوزه‌های مختلف نظیر خودروسازی و تکنولوژی فعالیت و خطوط تولید خود را به منظور قطع زنجیره انتقال و انتشار این ویروس خطرناک و مرگبار متوقف و تعطیل اعلام کرده‌اند.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسنا

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا