تهرانشهریمنتخب سردبیر

اتمام اقدامات باقی مانده بزرگراه شهید همدانی تا پایان سال جاریبه گزارش شباب نیوز، صفا صبوری دیلمی اقدامات باقی مانده پروژه احداث بزرگراه شهید همدانی را شامل اجرای مسیرهای کندرو و دسترسی‌های محلی، راستگردها و دیوارهای حائل باند شمال این بزرگراه دانست و گفت: اجرای این فعالیت‌های تکمیلی که عمدتاً مربوط به بخش حدفاصل تونل شهدای غزه تا تقاطع‌های غیرهمسطح کاروانسرا سنگی است، از تابستان سال جاری در دستور کار قرار گرفت و پیش بینی می‌شود تا پایان سال جاری به سرانجام برسد.

وی همچنین با اعلام پیشرفت ۹۵ درصدی مسیرهای دسترسی به شهرک الهیه و خیابان کرمانشاه، مجموع طول این مسیرها را حدود یک کیلومتر و شامل یک مسیر کندرو و ۲ راستگرد شرق به شمال و شمال به غرب دانست و عنوان کرد: بخش اعظم عملیات زیرسازی در مسیرهای دسترسی بزرگراه شهید همدانی به شهرک الهیه و خیابان کرمانشاه به اتمام رسیده است. تلاش برای اجرای سایر اقدامات باقی مانده شامل پیاده روسازی، نصب هندریل و اجرای شبکه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی در این مسیرها ادامه دارد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در تشریح سایر اقدامات در حال اجرا در این پروژه، از تلاش برای احداث دیوار حائل شهرک مروارید شهر به طول ۶۰۰ متر در دو جبهه شرقی و غربی خبر داد و گفت: اجرای عملیات خاک‌ریزی، تسمه گذاری و نصب پنل‌های پیش ساخته طبق برنامه در این بخش از پروژه ادامه دارد. این در حالی است که عملیات عمرانی به منظور تکمیل پل و دیواره‌های باقی مانده در محدوده پادگان شهید محمدی نیز در حال انجام است.

گفتنی است پروژه احداث بزرگراه شهید حسین همدانی (ادامه غربی بزرگراه شهید حکیم) در بخش حدفاصل تقاطع آزادراه آزادگان تا بزرگراه و جاده مخصوص تهرانکرج به همراه تونل شهدای غزه، مردادماه سال ۱۳۹۶ مورد بهره برداری قرار گرفت.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا