استانی

اجرای طرح‌های عمرای استان بوشهر بر اساس مطالبات مردم تسریع می‌شودبه گزارش خبرنگار ، احمد محمدی‌زاده ظهر پنج شنبه در مراسم افتتاح چمن مصنوعی ی با بیان اینکه اجرا و افتتاح طرح‌های عمرانی در همه ایام سال ادامه دارد، اظهار داشت: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های عمرانی در استان بوشهر مختص ایام ویژه از جمله هفته و نیست، بلکه در همه ایام سال شاهد بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ژه‌ها خواهیم بود.

وی گفت: توسعه عمران شهری و روستایی در اولویت برنامه‌ها قرار دارد و اال ظرفیت اعتباری شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر افزایش یافته است.

کمک به ظرفیت اعتباری شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را مورد تأکید قرار داد گفت: در راستای توسعه عمران شهری و روستایی به ظرفیت اعتباری شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان کمک می‌شود.

استاندار بوشهر تصریح کرد: طرح‌های عمران شهری و روستایی بر اساس مطالبات مردم تسریع می‌یابد که افتتاح زمین چمن مصنوعی توسط شهرداری بندر دیر در این راستا است.

استاندار بوشهر یادآور شد: کمک اعتباری به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان باید فقط صرف طرح‌های عمرانی شهرها و روستاها شود.

اجرای طرح ماندگار در شهرهای استان بوشهر

وی از اجرا طرح ماندگار در شهرها خبر داد و خاطرنشان کرد: شهرداری‌های ۴۰ گانه استان بوشهر امسال یک طرح و کار ماندگار در شهرها اجرا می‌کنند.

در این آئین شهردار دیر گفت: زمین چمن مصنوعی ورزشی شهر دیر با اعتبار ۱.۵ میلیارد تومان اجرا شده است و در اختیار جوانان و قرار می‌گیرد.منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا