اقتصادی

اختتامیه جشنواره ملی نقاشی آب برگزار شدبه گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر امروز، جمعه سوم تیرماه ۱۴۰۱ در سومین روز از ، جشنواره ملی ی ، ویژه کودکان و نوجوانان در محل سالن همایش‌های میلاد برگزار شد.

در این مراسم که با حضور پرشور کودکان و نوجوانان در کنار خانواده‌ها همراه بود، ، علی سلاجقه، معاون رئیس جمهور و رییس سازمان محیط زیست و امیری، مدیرکل آموزش‌های شهروندی حضور داشتند.

در ابتدای مراسم، امیر حسین رنجبران، مدیر کل روابط عمومی منابع آب ایران و رئیس آب گزارشی از روند برگزاری این جشنواره ارائه کرد.

سپس علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با مهم خواندن بحث آب و محیط زیست بر لزوم حفاظت از آب تاکید و اظهار امیدواری کرد که امثال این جشنواره‌ها در حوزه‌های دیگری چون حیات‌وحش، محیط‌زیست و … برگزار شود.

علی اکبر محرابیان، وزیر نیرو هم در این مراسم با تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ‌سازی مصرف بهینه منابع آب در میان کودکان و نوجوانان به عنوان آینده‌سازان کشور، از عزم وزارت نیرو برای گسترش فرهنگ مشارکت عمومی برای مدیریت منابع و مصارف آب خبر داد.

وی با اشاره به ضرورت تبیین ارزش آب اظهار امیدواری کرد که مجموعه‌ای از چنین جشنواره‌هایی با هدف فرهنگ‌سازی مصرف بهینه برگزار و ارزش آب به معنای کامل پیاده‌سازی شود.

در ادامه مراسم نتایج برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره اعلام شد و مجموعاً ۲۶ اثر برگزیده در رده‌های مختلف جوایز خود را دریافت کردند.منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا