اقتصادی

ادیانی: نمایندگان حرفی نزنند که هزینه‌ای برای نظام ایجاد شودیک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی گفت که نمایندگان نباید حرفی بزنند که برای نظام هزینه‌ای ایجاد شود.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، علی ادیانی در جلسه صبح امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی و در تذکری مستندی به ماده ۷۵ آیین‌نامه داخلی مجلس با اشاره به اظهارات روز گذشته محمود صادقی یادآور شد: مسائلی را همکار محترم آقای صادقی گفتند که موضوعیتی نداشت من بنا داشتم به صورت جدی و متقن مفروضات و سخن ایشان که تعریفی به برخی جایگاه‌ها بود را نقض کنم که بنا به توصیه رییس مجلس شورای اسلامی این کار را نمی‌کنم.

وی ادامه داد: صحبت‌های روز گذشته من مخاطبش یک شخص نبود، بلکه من یک رویه و تفکر را به عنوان خطری برای تنزل جایگاه مجلس شورای اسلامی تخطئه کردم نه یک فرد را.

ادیانی اضافه کرد: ایشان رسما اقرار کرد که استعفا نداده است ممکن است کسی استعفایش را بنویسد و از باب یادگاری آن را در جیبش بگذارد نباید آن را در رسانه‌ها اعلام کند که هزینه‌ای ایجاد شود.

وی اضافه کرد: نمایندگان وزین، فهیم و امین هستند و مجلس شورای اسلامی هم نیاز به مبصر ندارد ولی به حکم قانون اساسی و بنا به عقل سلیم نماینده نباید حرفی بزند که هزینه‌ ایجاد کند و باید شأنیت کلام را حفظ کنیم.

علی لاریجانی در واکنش به این اظهارات آن را خیرخواهانه توصیف و از آن قدردانی کرد.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسناs

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا