اجتماعی

از اجرای طرح زنبورداری شهری در کیانشهر تا برگزاری جشنواره عسل در پایان تابستانطرح زنبورداری شهری در محله کیانشهر به ابتکار ناحیه ۳ منطقه ۱۵ به منظور کارآفرینی شهروندان کلید خورد.

به گزارش ، علیرضا محمودی شهردار ناحیه ۳ گفت: طرح زنبورداری با هدف توانمندسازی اجتماعی و اقتصادی شهروندان، رونق و حمایت از کارآفرینان محلی و استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل های موجود اجرا می شود.

او با اشاره به اینکه محله کیانشهر به دلیل سرانه فضای سبز ۲۴ متری و فضای مسکونی باز شهری برای اجرای این طرح انتخاب شد، افزود: در این پروژه از استاد صاحب نام این حوزه دکتر ی و فنی حرفه ای دخ ولی عصر (عج) بهره گیری شده است.

محمودی گفت: در فاز نخست طرح جلسات متعدد با حضور اساتید و دانشگاه ولی عصر (عج)، آموزش های شهروندی زنبور تراپی و فواید زنبور در سرای محلات و در فاز دوم آموزش زنبور داری و نگهداری کندو در پشت بام منازل و برگزاری عسل در پایان تابستان به اجرا درمی آید.

بر اساس گزارش سایت شهر، او با تاکید بر اهمیت و ضرورت حمایت از های کوچک، محلی و خانگی گفت: وظیفه ذاتی و ما ایجاب می کند که هر چه در توان داریم برای تقویت توان اقتصادی، حمایت و رونق کسب کارهای نوپا و کارآفرینان با استفاده از ظرفیت منطقه به کار بن.

انتهای پیام منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا