شهریمنتخب سردبیر

استاندار تهران پنج شنبه به پیشوا سفر می کندبه گزارش خبرگزاری همسونیوز، حسین عباسی پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران روز پنج شنبه ۲۱ آذرماه به شهرستان پیشوا سفر می کند.
فرماندار پیشوا با اعلام این خبر گفت: استاندار محترم تهران با سفر به شهرستان پیشوا ضمن حضور در جلسه شورای اداری، تعدادی از طرح های عمرانی شهرستان را بازدید و افتتاح خواهد کرد.
وی افزود: در جریان این سفر، گلخانه ۲۰ هکتاری با اعتبار ۲ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۳۰۰ نفر در پیشوا به بهره برداری می رسد.
فرماندار پیشوا اظهار کرد: بازدید از کارخانه در حال احداث “شمه شیر” تولید کننده شیرخشک و محصولات لبنی با اعتبار ۲۲۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۳۸۰ نفر از دیگر برنامه های پیش بینی شده این سفر است.
عباسی اظهار داشت: یکی از مطالبات دیرینه پیشوا، بهره مندی از آب سد ماملو بوده است که به یاری خداوند و با پیگیری های صورت گرفته در روز پنج شنبه شاهد آغاز اجرای طرح آبرسانی ماملو به این شهرستان خواهیم بود.
فرماندار پیشوا گفت: این طرح به طول ۱۰ کیلومتر و با اعتبار ۳۷ میلیارد تومان اجرا می شود و تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده تکمیل و به بهره برداری می رسد.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا