منتخب سردبیر

استقبال مردم سوریه از نمایشگاه‌های حوزه هنری در دمشقبه گزارش شباب نیوز به نقل از سپهر سوره هنر، دراین دو نمایشگاه که توسط وزارت فرهنگ سوریه، اداره کل فرهنگ دمشق با مشارکت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار شده است، پوسترهای مجموعه «فقط برای خدا» به همراه عکس‌های مراسم تشییع شهید سلیمانی به نمایش درآمد.

در فرهنگسرای ابورمانه دمشق، مجموعه پوسترهای «فقط برای خدا» درمعرض دید عموم قرار گرفت، در این پوسترها که توسط حوزه هنری استان کرمان تهیه شده، روایت‌هایی از سلوک و رفتار سردارسلیمانی تصویرسازی شده است.
در نمایشگاه «روایت عشق» هم که در فرهنگسرای «کفرسوسه» برگزار شد عکس‌هایی از مراسم تشییع میلیونی این شهید گرانقدر به نمایش درآمد، این نمایشگاه شامل ۳۰ عکس ازمراسم تشییع سرداربود که بعد از اعلام فراخوان، از میان صدها عکسی که توسط مردم شهرهای مختلف کشورمان ارسال شده بود، توسط «خانه عکاسان ایران» انتخاب شده است. در مراسم افتتاح این نمایشگاه‌ها، سفیر و رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی و مدیر کل فرهنگی دمشق و رؤسای فرهنگسراها حضور داشتند.
گزارش‌ها حاکی از آن است که این نمایشگاه‌ها با استقبال مردم و فرهنگدوستان سوریه روبرو شده و بازدید کنندگان خصوصاً بعد از مطالعه ترجمه پوسترهای «فقط برای خدا» که به رفتار و سلوک سردار سلیمانی می‌پردازد، خواستار برگزاری مجدد چنین نمایشگاه‌هایی شده‌اند.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا