منتخب سردبیر

استکبار جهانی در منطقه غرب آسیا به برکت انقلاب اسلامی مستأصل استبه گزارش شباب نیوز، امیر سرتیپ دوم محمد احدی رئیس مرکز امور بین‌الملل وزارت دفاع در برنامه سلام سردار اظهار کرد: انقلاب اسلامی الهام بخش جبهه مقاومت است به عبارتی همان انقلاب اسلامی است که با کمک و یاری خداوند ثمرات آن را در منطقه مشاهده می‌کنیم.

وی افزود: اگر روزی قدرت‌های بزرگ در منطقه در حال جولان بودند امروز به معنای واقعی مستأصل هستند، فقط با اشاره به یک مورد از وضعیت استثمارگرانی مثل رژیم صهیونیستی وضعیت استکبار در منطقه روشن می‌شود.

معاون امور بین‌الملل وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در تشریح سخنان خود عنوان کرد: وجود منحوس رژیم صهیونیست از سال ۱۹۴۸ میلادی شکل گرفت تا پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۹۷۹ میلادی به عبارتی این رژیم ۳۱ ساله در هر کشوری در منطقه وارد جنگ شد تقریباً در تمامی آن‌ها موفق بود و در همه موارد پیشروی داشت و سرزمین‌های جدیدی را به سرزمین‌های اشغالی اضافه کرد.

احدی خاطرنشان کرد: اساس کار این رژیم اشغالگری و جنگ بوده است اما از سال ۱۹۷۹ تا امروز در هیچ جنگی پیروز نبوده است، در حالی که جنگ‌های متعددی را پی‌ریزی کرده از جمله جنگ‌های لبنان و غزه و …خوشبختانه از آن تاریخ در هیچ جنگی پیروز نشده و یک وجب به خاک سرزمین‌های اشغالی اضافه نشده است.

وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی حتی سرزمین‌هایی مانند غزه، نصفی از کرانه باختری را از دست داده و رو به اضمحلال است و جمهوری اسلامی حضور فیزیکی دائم نداشته اما الهام‌هایی از جمهوری اسلامی و انقلاب آن در منطقه محسوس است و در واقع شکل‌گیری محور مقاومت حاصل زحمات ایران است.

رادیو مقاومت صدای گفتمان مقاومت و مکتب سلیمانی در آستانه سالگرد شهادت سردار سلیمانی از ابتدای دی ماه تا پایان آن از طریق موج FM ردیف ۹۵,۵ مگاهرتز قابل دریافت بوده و مخاطبان می‌توانند از طریق شماره ۳۰۰۰۰۹۵۵ با برنامه‌های رادیو مقاومت در ارتباط باشند.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا