اجتماعی

افتتاح یک ایستگاه جدید آتش‌نشانی در تهران/ آغاز فعالیت ۱۶ آتش‌نشان زنمدیرعامل و خدمات ایمنی از افتتاح ایستگاه آتش‌نشانی قیطه همزمان با هفتم ماه و روز آتش‌نشان خبر داد.

به گزارش ایسنا، قدرت‌اله محمدی در این‌باره گفت:‌ امروز و به مناسب هفتم مهرماه و روز آتش‌نشان ایستگاه آتش‌نشانی قیطریه افتتاح شد و بر این اساس از امروز شمار ایستگاه‌های آتش‌نشانی در شهر تهران به ۱۳۴ مورد رسید. 

وی ادامه داد:‌ افتتاح این ایستگاه در یکی از مناطقی انجام شد که نیاز به یک ایستگاه آتش‌نشانی در آن وجود داشت و امیدواریم که با افتتاح این ایستگاه مدت زمان حضور آتش‌نشا در محل حوادث کمتر از این بشود. البته ما طبق برنامه ریزی‌های انجام شده تا پایان سال ۱۴۰۱ سه ایستگاه ‌آتش‌نشانی دیگر را نیز در شهر تهران افتتاح خواهیم کرد تا شمار ایستگاه‌های آتش‌نشانی فعال در تهران به ۱۳۷ ایستگاه برسد. 

در ه ه بخوانید:‌

دغدغه‌هایی در دل آتش/ درخواست‌های آتش‌نشانان برای بیمه، سختی‌کار و باشستگی

بر اساس اعلام سایت شهر، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران  با بیان اینکه امروز و همزمان با روز آتش‌نشان از ۱۸ دستگاه سنگین آتش‌نشانی نیز شد، گفت:‌ علاوه بر این آتش‌نشانان زن نیز با حضور ریاست جمهوری فعالیت خود را آغاز کردند. در حال حاضر ۱۶ آتش‌نشان زن فعالیت خود را در پایتخت آغاز کرده‌اند و پس از بررسی روند برای جذب آتش‌نشان در مرحله بعدی تصمیم‌گیری خواهد شد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا