شهریمنتخب سردبیر

افزایش اولویت‌ها، لایحه را از حالت اولویت‌محور خارج می‌کندبه گزارش خبرگزاری همسونیوز، بهاره آروین در صد و هفتاد و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی طرح «سیاست‌های اجرایی و الزامات تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ شهرداری تهران» و در مخالفت با پیشنهاد محمد سالاری مبنی بر اضافه کردن سه بند به مسائل کلیدی شهری در بند یک ماده واحده گفت: اگر بخواهیم بر تعداد اولویت‌های الزامات بودجه بیفزاییم، طرح از حالت اولویت‌محور خارج می‌شود.

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران در ادامه گفت: از ۷مساله کلیدی شهری که اکنون در طرح آمده است، سه بند در سال گذشته به پیشنهاد دوستان اضافه شد. نباید هرسال چند بند به مسائل کلیدی و اولویت‌ها اضافه شود.

وی با بیان اینکه در طرح «سیاست‌های اجرایی و الزامات تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ شهرداری تهران» دو بخش برای مسائل کلیدی در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: یک بخش مسائل کلیدی شهری و بخش دیگر مسائل کلیدی شهرداری تهران است. در این دو بخش اولویت‌ها به حد کافی دیده شده است؛ ضمن اینکه در بند سوم مسائل کلیدی شهرداری تهران به هوشمندسازی اشاره شده است و دیگر نیازی نیست در بند مسائل کلیدی شهری هم آورده شود.

آروین تاکید کرد: اگر می‌خواهیم اولویتی را اضاقه کنیم، بهتر است پیشنهاد دهیم تا برخی اولویت‌ها حذف شوند تا اولویت‌های پیشنهادی جایگزین آنها شوند.

اعضای شورای شهر تهران پس از بررسی کلیات طرح مذکور را به تصویب رساندند.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا