ورزشی

اولتیماتوم به کالدرون ربطی به ما ندارد/ باید به جام جهانی برویمبه گزارش خبرنگار مهر، سید جلال حسینی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان از مرحله یک هشتم جام حذفی گفت: خوشحالم که توانستیم این بازی را با پیروزی به پایان برسانیم. درست است که بازی پر گلی نبود اما خوشحالم که به دور بعد جام حذفی صعود کردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا پرسپولیس خوب بازی نمی کند؟ تاکید کرد: مگر همه تیم ها خوب بازی می کنند؟ برخی فقط نتیجه می گیرند و اعتقاد دارم هیچ ایرادی هم در این کار نیست. البته ما امروز خوب بودیم، صنعت نفت هم خوب بود و ما توانستیم از یک موقعیت استفاده کرده و به پیروزی برسیم.

حسینی در خصوص اینکه گفته می شود باشگاه پرسپولیس به کالدرون اولتیماتوم داده است، گفت: این بحثارتباطی به ما ندارد. از هواداران خواهش می‌کنیم دوباره کنار ما باشند تا شرایط پرسپولیس روز به روز بهتر شود.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص آینده قرمزپوشان اظهار داشت: مطمئن باشید ما بازی به بازی بهتر می شویم. البته این بهتر شدن و بردن نیازمند حضور هواداران است. آنها در چند سال گذشته همیشه در کنار ما بودند و از ما حمایت کردند. ما در طول سه سال گذشته ۷  قهرمانی کسب کردیم که همه این قهرمانی ها را مدیون حضور هواداران هستیم.

وی در خصوص شرایط این روزهای تیم ملی تصریح کرد: تیم ملی ایران ۴ بازی سخت در پیش دارد و باید با آرامش کامل این بازی ها را با موفقیت به پایان برساند زیرا روزهای سختی در پیش خواهیم داشت.

حسینی در خصوص صحبت هایی مبنی بر شرایط تیم ملی فوتبال ایران، گفت: تیم ملی شرایط سخت و حساسی دارد. دو بازی سرنوشت ساز با بحرین و عراق داریم. تیم ملی با هر مربی ای که هست باید به جام جهانی برود.

حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا در حال حاضر و در این شرایط سخت، تغییر سرمربی به نفع تیم ملی خواهد بود؟ گفت: در این مورد باید خرد جمعی داشت و بزرگان فوتبال باید در این خصوص نظرات خود را بیان کنند. چنین چیزی سخت است.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا