اجتماعی

بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان ولیعصر شهرستان مشگین‌شهرای/اردبیل وزیر بهداشت، د و آموزش پزشکی امروز پنجشنبه به شهرستان مشگین‌شهر در استان اردبیل سفر کرده و از واحدهای درمانی و بهداشتی این شهرستان بازدید کرد.

وزیر بهداشت در بدو ورود به شهرستان مشگین‌شهر از مرکز خت جامع سلامت شبانه‌روزی شهر قصابه از توابع این شهرستان بازدید کرده و از نزدیک در جریان وضعیت خدمت رسانی به مراجعان و ائل و مشکلات موجود این مرکز قرار گرفت.

وزیر بهداشت قرار است امروز در بیست و سو کنگره ملی سالیانه و نهمین همایش بین المللی هشی دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور که از روز گذشته در اردبیل آغاز شده است، حاضر می شود.

بیست و سومین کنگره ملی سالیانه و نهمین همایش بین المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور از روز گذشته با حضور ۴۰۰ دانشجوی پژوهشگر داخلی و خارجی در شهر اردبیل آغاز شده است.

بنا به اعلام سرپرست علمی این کنگره و همایش ملی و بین‌المللی، یک هزار و ۸۹۴ خلاصه مقاله از سوی دانشجویان داخلی و خارجی به دبیرخانه این کنگره ارسال شده بود که از میان آنها، ۷۱۷ مقاله به منظور ارائه به صورت سخنرانی، ر و ای.پوستر انتخاب شده است.

این رویداد مهم با حضور ۵۵۰ نفر میهمان داخلی و خارجی در مدت سه روز در حال برگزاری است و دانشجویانی از کشورهای ، بحرین، غنا و در بخش بین الملل این کنگره حضور دارند.

انتهایمنبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا