ورزشی

با پنج جلسه تمرین «نصفه» نمی‌شود به المپیک رفتبه گزارش خبرگزاری همسونیوز، حمید استیلی در حاشیه تمرین عصر دوشنبه تیم فوتبال امید گفتک باید از پیشکسوتانی که امروز به محل تمرین آمدند و به بازیکنان روحیه دادند تشکر کنم. قطعا حضور آنها باعث دلگرمی بازیکنان و کادر فنی خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال امید در مورد شرایط این تیم نیز گفت: این اردو برای هماهنگی بیشتر بازیکنان بود که متاسفانه همه نفرات را در اختیار نداشتیم و امروز اولین جلسه ای بود که بازیکنان بودند اما باید امشب اردو را تعطیل کنیم تا بازیکنان در اختیار باشگاه هایشان قرار بگیرند. 

استیلی در پاسخ به این پرسش که آیا سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال نمی توانست این مشکل را برای تیم امید حل کنند گفت: جلسات زیادی را با مسئولان این دو نهاد برگزار کردیم و خواستار تعطیلی لیگ برتر شدیم تا بتوانیم با همه بازیکنان تمرین کنیم اما سازمان لیگ نپذیرفت و هیچ کمکی هم به ما نکرد. 

وی در مورد بازیکنانی که به اردوی تیم امید نیامدند گفت: از مجموع بازیکنانی که دعوت کرده بودیم فقط بازیکن تیم صنعت نفت نیامد که براساس آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال محروم شد. بازیکنانی که دعوت می شوند اگر به اردوی تیم امید نیایند نمی توانند برای تیم باشگاهی شان هم بازی کنند.

استیلی ادامه داد: با مربیان تیم های مختلف جلسه گذاشتیم و شرایط را برای همه توضیح دادیم و خواستیم که بازیکنانشان را در اختیار تیم امید قرار دهند اما آنها هم اعتقاد دارند بازیکنانی که دعوت می شوند در تیم شان تاثیرگذار هستند و نمی توانند آنها را در اختیار تیم امید قرار دهند.

وی در مورد بازیکنان امید تیم های سپاهان  و استقلال گفت: این دو تیم دیداری با هم دارند که پای یک جام در آن وجود دارد و اگر بخواهند بازیکنانشان را به تیم امید بدهند لطمه می خورند. البته نورافکن مصدوم است و با اینکه در اردو حضور داشت اما با تیم تمرین نکرد. با این حال باشگاه ها موظف هستند که بازیکنانشان را در اختیار تیم امید قرار دهند.

استیلی در پاسخ به این پرسش که چرا سازمان لیگ با این امید همکاری نکرد گفت: همین امروز هم با مسئولان سازمان لیگ جلسه داشتیم. آنها اعتقاد دارند چون لیگ را یک ماه و نیم دیرتر شروع کردند نمی توانند دوباره مسابقات را تعطیل کنند. 

سرمربی تیم فوتبال امید در مورد انتظاری که از این تیم برای صعود به المپیک وجود دارد گفت: برای ما سخت است که با پنج جلسه به المپیک برویم. تیم امید قطر سه سال است که کنار هم تمرین می کند. بقیه کشورها تیم امیدشان در اردو هستند. ما در اردو هستیم اما انگار نیستیم. بازیکنان باید امشب به باشگاه هایشان بروند و 29 آذر بیایند تا راهی قطر شویم. یعنی بدون تمرین کنار هم.

وی در مورد اینکه آیا عارف غلامی دوباره به تیم امید دعوت خواهد شد گفت: موردی در اردوهای قبلی وجود داشت که با کادر فنی در حال بررسی آن هستیم. مهم برای ما نظم و انضباط تیم است. اگر مشکلات حل شود دوباره از ایشان دعوت خواهیم کرد.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا