اقتصادی

بررسی بودجه ۹۹ در کمیسیون اجتماعی مجلسیک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح بررسی‌های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود از بررسی بودجه ۹۹ در این جلسه خبر داد.

علی ساری  در گفت‌وگو با ایسنا، درخصوص جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در این جلسه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رییس سازمان تامین اجتماعی، رییس سازمان بهزیستی، نمایندگانی از سازمان برنامه و بودجه و سایر مسؤلین زیربط از وزارتخانه مربوطه به بحث و بررسی پیرامون بودجه سال ۹۹ پرداختیم تا مقدمات کار قبل از بررسی کلیات بودجه در صحن علنی انجام شود.
وی افزود: در بودجه ۹۹ سعی شده است که بودجه بدون تکیه بر درآمد حاصل از فروش نفت تدوین شود اما از سویی  مشاهده شد که باز هم براساس میزان قابل توجهی از درآمد حاصل از این محل پیشنهاد شده است. براساس آنچه که مطرح شد بودجه ۹۹ نیز همچون بودجه ۹۸ غیرواقعی بوده چراکه مشابه بودجه سال گذشته که با تکیه بر فروش ۱.۵ میلیون بشکه نفت پیشنهاد شد در بودجه ۹۹ نیز درآمد حاصل از فروش یک میلیون بشکه نفت مدنظر قرار گرفته است.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار کرد: به نظر می‌رسد لازم است لایحه بودجه ۹۹ قبل از آنکه کلیات آن به تصویب برسد اصلاح شده و مجدد به مجلس فرستاده شود.
انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسناs

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا