ورزشی

بعید است شهر خودرو حریف استقلال شود/بازی با سپاهان تجربه خوبی بوداکبر کارگرجم در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سالها بود استقلال را اینطور در اوج ندیده بودم. خوشبختانه تیم به مرحله‌ای رسیده که در کنار ارائه بهترین بازیها، بهترین نتایج را هم می‌گیرد. 

وی افزود: سپاهان تیمی بسیار پر قدرت است و وقتی می‌بینیم آنها با استفاده از اشتباهات داوری و اتفاقات و حوادث در آخرین لحظه بازی را به تساوی می‌کشند و اینطور از مساوی کردن مقابل استقلال خوشحالی می‌کنند، گواهی بر قدرتمند بودن استقلال است. 

پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: قطار فوتبال در حرکت است و بازی با سپاهان تمام شد و باید تمرکز تیم برای بازی با شهر خودرو معطوف شود. ۳ امتیاز این بازی بسیار حیاتی است چون شهرخودرو حریف مستقیم است و امتیازات این بازی بیش از ۳ امتیاز عادی ارزش دارد.

کارگرجم بیان داشت: با شرایطی که استقلال دارد من بعید می‌دانم شهر خودرو در تهران حریف این تیم باشد. بازی با سپاهان یک تجربه خوبی هم برای بازیکنان و اعضای کادر فنی ما شد. همه اعضای تیم ما باید بدانند که باید روی اشتباهات داوری هم حساب کنند و آن را هم در معادلات خود لحاظ کنند. 

مدافع دهه پنجاه آبی پوشان تصریح کرد: استقلال کافی است در این بازی خودش باشد تا ۳ امتیازی بازی را کسب کند. 

پیشکسوت آبی پوشان تاکید کرد: ۳ امتیاز این بازی بسیار ارزشمند است و بچه‌های ما نباید برای گرفتن آن لحظه‌ای پا پس بکشند. 

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا